Trešdiena, 26. februāris Mētra, Evelīna, Aurēlija

Pedagogus un bērnus izglīto par medijpratību un drošu interneta izmantošanu

Pedagogus un bērnus izglīto par medijpratību un drošu interneta izmantošanu
Foto: Izglītības pārvalde
08.11.2018 11:28

liepajniekiem.lv

7. novembrī Liepājas BJC struktūrvienībā ”Vaduguns” seminārā ”Supervaroņi internetā” vairāk nekā 50 pirmsskolas un sākumskola pedagogi kopā ar skolēniem radošajā seminārā apguva metodes, kā attīstīt droša interneta lietošanas prasmes pirmsskolas un sākumskolas audzēkņiem un pilnveidot bērnu medijpratību, vēsta Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Pedagogi kopā ar atraktīvo Supervaroņu komandu apguva piecas interneta superspējas, lai pasargātu bērnus no bīstamām situācijām virtuālajā vidē, mazinātu atkarību risku un veicinātu tehnoloģiju jēgpilnu lietošanu: zināt, ko internetā nedrīkst teikt svešiniekam; saukt palīgā pieaugušo, kad tas vajadzīgs; domāt, pirms noticēt; būt pieklājīgam un lietot internetu gudri.

Semināra mērķis bija atraktīvā veidā iepazīstināt pedagogus ar iespējām pilnveidot skolēnu medijpratību un attīstīt droša interneta lietošanas prasmes. Seminārā tika demonstrētas praktiskas metodes darbā ar pirmsskolas un sākumskolas skolēniem. Ar pedagogiem un bērniem strādāja ekspertu komanda, dāvinot ne tikai idejas un zināšanas, bet arī ”Vaifija” spēli darbam klasē.

Seminārā pedagogi iepazina piecas jaunākās izglītojošas filmiņas par bērnu drošību internetā un medijpratību.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli