Otrdiena, 4. augusts Romāns, Romualds, Romualda
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Saule, jūra un vējš. Laikapstākļi lutina festivāla baudītājus

Saule, jūra un vējš. Laikapstākļi lutina festivāla baudītājus
Foto: Ruslans Šuļga
03.08.2019 16:09

liepajniekiem.lv

Lai arī sestdienas, 3.augusta, rīts Liepājā atausa pelēks un salīdzinoši vēss, pamazāk laikaptākļi uzlabojās, lutinot arī festivāla “Summer Sound” baudītājus. Festivāla rīkotāji ziņoja, ka pirmā diena pulcējusi ievērojami vairāk festivāla apmeklētāju nekā pērn. Mākslinieki un apmeklētāji sacīja, – aizvadīta fantastiska nakts.

Jau vēstījām, – izpārdotas gan kemperu, gan telšu pilsētiņas vietas. “No Anglijas braucu jau ceturto gadu, un vienmēr apmetos telšu pilsētiņā,” apbrīnojami mundrā balsī pastāstīja Beāte Putilovska. Jauniete, sastapta pēc pulksten 13, vēl nemaz nebija devusies gulēt. “Te visi ir maksimāli noskaņoti pozitīvi, ļoti draudzīgi. Runās ar tevi, aizdos, ja ko vajadzēs. To nemaz nevar pateikt, ka latvieši būtu neatsaucīgi.” Tam piekrīt arī Beātes telšu kaimiņi Armands Agapovs un Laura Krūmiņa. “Viņus abus iepriekš nemaz nepazinu. Šorīt pamodos, izlīdu no telts un ieraudzīju,” smaidot pastāstīja Laura. “Esmu no Limbažiem. Atbraucu jau ceturtdien, lai varētu atrast vietu, kur iekārtoties. Iepazinām Liepāju, – izbaudījām vēl pirms festivāla.” “Summer Sound” ir viņas pirmais apmeklētais festivāls vispār: “Jā, līdz šim man nebija bijusi tāda pieredze. Priekšstats? Riktīgi forši! Nav jādomā par to, kas tev jādara. Tu vari vienkārši atpūsties. Iet gulēt, cikos gribi.”

Armands piekrīt, ka, dzīvošana teltī, ir festivāla “odziņa”: “Tu sapazīsties ar cilvēkiem. Redzi smieklīgas lietas.” Ar sadzīves apstākļiem jaunieši ir apmierināti: dušām ir atsevišķas kabīnes, ir siltais ūdens. “Var priecāties par to, ko par tādu cenu piedāvā,” uzskata Armands. Bet citās domās bija tie, kas mēģināja izstāvēt garo rindu, lai nomazgātos. Nākas gaidīt pat pusotru stundu. “12 kabīnes uz mums visiem ir stipri par maz. Nepārdomāti,” atzina kāda apmeklētāja. Kā varēja novērot, lai atsvaidzinātos, daudzi devās nopeldēties uz jūru.

Festivāla teritorija sestdien ikvienam interesentam bija atvērta līdz pulksten 16. Festivāla dienas programmā – vindsērfings un supošana, volejbola turnīrs, fitnesa nodarbība, kendama, lāzertags, improvizācijas teātris un citas aktivitātes.

Organizatori bija centušies domāt par dažādām aktivitātēm gan lieliem, gan maziem. “Esam garāmbraucot,” kopā ar bērniem izmēģinot burbuļu priekus, savu atrašanos festivāla teritorijā skaidroja liepājniece Dace Ādolfa. “Esam pagaidām izmēģinājuši tikai burbuļus. Paskatīsimies, kas vēl te notiek,” par piedāvātajām aktivitātēm priecājās māmiņa. “Citus gadus esam bijuši kā koncertu apmeklētāji, bet šogad tas kaut kā palika otrajā plānā,” sacīja liepājniece, uzskatot, ka festivāls pilsētai noteikti ir vajadzīgs. “Piesaista tūristus, viņi šeit atstāj naudu. Visi šie koncerti piedod Liepājai dzīvību.”

Arī liepājniece Blāzma Stivriņa ir līdzīgās domās: “Festivāls katru gadu tomēr ir citādāks. Organizatori ļoti cenšas, lai ne tikai jauniešiem šeit būtu ko darīt, bet arī vecāka gadagājuma cilvēkiem, tiem, kam 30 un 40. Manuprāt, šeit katrs var atrast kaut ko sev. Un festivāls noteikti būtu jāturpina. Pilsētai jaunieši ir jāpiesaista. Ir jāparāda, ka šeit ir forši, ka šeit viņi ir gaidīti.” B.Stivriņa kopā ar vīru Andri apmeklējuši arī festivāla pirmo dienu. “Bijām tikai uz “The Sound Poets” un “Labvēlīgo Tipu”. Bijām bez bērniem, paskatījāmies, kāda ir situācija, cik daudz cilvēku, kāda atmosfēra. Šovakar nāksim visi kopā, jo bērni ļoti mīl “Bermudu Divstūri”.

Dienas laikā interesenti bezmaksas varēja baudīt arī muzikālus priekšnesumus, tai skaitā šā gada “Eirovīzijas” dziesmu konkursa dalībnieku – grupas “Carousel” – sniegumu. “Lai gan mēs bijām otrie, kas uzstājās, cilvēki sanāca, klausījās. “Bija jauki,” pēc uzstāšanās portālam liepajniekiem.lv atzina “Carousel” dziedātāja Sabīne Žuga. “Šogad bijām arī festivālā “Positivus”. Ir ļoti jauki, ka var beidzot spēlēt savu orģinālmūziku. Tāpēc esam ļoti iedvesmoti, jūtamies labi.” S.Žuga atminējās, ka “Summer Sound” uzstājusies pirms pāris gadiem, bet toreiz vēl kā mūziķa Igo bekvokāliste. “Toreiz bija tā – atbraucām, nodziedājām, braucām mājās. Nevarēju novērtēt, kas šeit bija. Tik atceros, ka bija ļoti liels vējš.” Šovakar būšot iespēja festivālu iepazīt. “Mārcis strādās, es atpūtīšos,” smaidot sacīja S.Žuga, jo skatuves partnerim un dzīvesbiedram, ģitāristam Mārcim Vasiļevskim vēl tikai priekšā uzstāšanās grupas “Laime pilnīga” sastāvā.

Festivāla otrās dienas vēlā pēcpusdienā iespaidīgu aviošovu rādīja “Red Bull” lidmašīnas. Četri piloti grieza elpu aizraujošas piruetes, izpelnoties ovācijas un aplausus. Kādā brīdī debesīs pat tika “uzzīmēta” sirds forma, ko cauršauj bulta. Daudzi skatītāji bezbailīgo lidotāju izpildītos trikus steidza iemūžināt savos telefonos.

Festivāla vakara programmā uzstājās “Bermudu Divstūris”, “Gogol Bordello”, “Carnival Youth”, Viņa, Ozols, Patrisha u.c. mākslinieki.

Foto galerija

18 komentāri

2019-08-03 20:36

otto: labs avio šovs---tik ,domājams ,lidoņi bija pillā---vienu brīdi brauca ar riteņiem uz augšu,pie kam visi četri:):):)

2019-08-03 21:18

Maša: Viņi saoda no apakšas nākošo dvingu...

2019-08-03 22:08

Ļoti patika šogad SS: Šogad bija baigi labā atmosfēra un patika, pa pa dienu arī dažādi atraktīvi un aktīvi piedāvājumi. Avio šovs vispār bija bomba. Krietni izaudzis Summer sounds. Sabraukuši bija tik daudz jaunieši no visas Latvijas. Daudz lietuviešu. Labais. Tie, kuri cenšas atainot to visu kā dzertuvi, ir apzināti naida sējēji. Bija ļoti pieklājīga publika.

2019-08-03 22:30

Ne sammeriste: Nekad nav šis pasākums uzrunājis, bet šogad kaut kā uzrunāja. Jauna elpa, jaunas sajūtas. Labākais festivāls Latvijā jauniešiem un tiem, kuri sirdī jauni. Kvalitatīvas grupas, laba atmosfēra, lieliski cilvēki apkārt, ideāli laikapstākļi, ko vairāk var vēlēties. Ideāls festiņš!!!!!! Gribu vēl.

2019-08-03 22:33

xsd: Un pie šova ļoti labi iederas māte ar alusglāzi un bērnu (zidaiņu) ratiņiem blakus. Mūsu Bāriņtiesa strādā sadarbībā ar policiju. Un tā tikai viena, kas nonākusi kadrā, gan jau vēl bija tādas dzerstekles ar bērniem.

2019-08-03 22:54

vēlos atpūsties: Pilsētas iedzīvotājie, kuri vēlas nedēļas nogalē vakarā atpūsties mājās, ir spiesti klausīties tajā nenormālajā dunoņā un troksnī. Riebīgi.

2019-08-03 22:54

Lupis: Labais šovs meitenes no laukiem ari seksi

2019-08-03 23:03

Liepājas pašvaldība =nulle!: Jēgu pārmāvuši, pretīgi, smirdīgi bomžaras! Idioti vēl gružaksti uz staba uzvēlusi! (skat pirmās bildes) Pretekļi nolādētie! Diez svētulim Vilnītim kauna nav par nekārtību pilsētā?

2019-08-03 23:43

jā nu nē: Mani šis pasākums neuzrunā, bet tāpēc nesaku ka slikts, kam patīk lai iet! Un ko viens te piesienas māmiņai ar alu, nesaprotu! Ja mamma tad nevar alu baudīt? Nevajag jau uzreiz saukt par dzērāju ja pasākumā izdzer alus glāzi!

2019-08-04 01:21

Liepāja...: Liepājnieki SS neapmeklē,pilns visādiem šmuļiem.

2019-08-04 02:09

"Ļoti patika šogad SS" Tiešām?: Varbūt, ka pasākums ir normāls, bet cilvēki, kas tur dodas, nav.
Kopš pasākums sāk tuvoties, pilsētā sāk parādīties neparasti augsts skaits ar dzērājiem, narkomāniem un citiem sabierdrības pabirām!

2019-08-04 02:36

Opaa: Beidzot narkašas un alkāni sēž mãjās un komentē

2019-08-04 04:08

Jānisbanis: Komentāru daudzums liecina, ka heiteriem vairs nemaksā, būs atkal jāsāk pārdot savus dupšus lai galus savilktu kopā. Rā jums arī vajag

2019-08-04 07:49

okei: ka jau latvietis nekas nav labi

2019-08-04 08:01

Milda Pilda: Ja cilvēkiem patīk un ir apmierināti, tas galvenais. Kāds labums no šī otrās klases festivāla bija Liepājai, grūti izlobīt. Pilsētas piektdien un sestdien bija patukša, pat pludmales kafejnīcās pirmie pircēji vakarā sanāca un to redzēja visi, lai cik daudz te kāds neslavētu šo festivālu. Tas pats bija Positivus - daudz tukšāks.

2019-08-04 08:04

Kaspars no Liepājas: Te daži skauģi un īgņas cenšas par visām varēm nomelnot festivālu. Nebija ne narkomānu bari, ne citas muļķības. Liepājnieki arī bija ļoti daudz. Labs un vajadzīgs pasākums. Beidzot vismaz pilsētā varēja redzēt jauniešus. Paldies organizatoriem, bija ļoti labi.Nekur nemētājas nekādaa mistkastes uttt., sakopts, tīrs, pozitīvs pasākums.

2019-08-04 10:07

Haha: Ļoti uzjautrinošs raksts.. "Par visu padomāts arī vecāka gājuma cilvēkiem, kam 30" :D meiča, kas pēc 13:00 nav bijusi gulēt un kam viss ir super labi... :D meiča, kura var iet gulēt, kad grib :D un tūristi ir vajadzīgi, jo viņi šeit atstāj naudu... :D

2019-08-04 10:23

halo: pionieru salidojums

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz