Otrdiena, 31. marts Gvido, Atvars

Sezonas noslēgumā robotu līnijsekotāju ātrumsacīkstes un sumo cīņas turnīrs

Sezonas noslēgumā robotu līnijsekotāju ātrumsacīkstes un sumo cīņas turnīrs
Foto: Ģirts Gertsons
25.05.2016 10:22

liepajniekiem.lv

Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātē ir noticis robotikas sezonas noslēguma pasākums, kurā bija robotu līnijsekotāju ātrumsacīkstes un robotu sumo cīņas turnīrs, vēstīts universitātes mājas lapā liepu.lv. 

Vislielāko dalībnieku skaitu pulcēja sumo turnīrā, kurā piedalījās 17 komandas no Bērnu un jaunatnes centra, Centra sākumskolas, Ezerkrasta sākumskolas, A. Puškina 2. vidusskolas, Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas, Raiņa 6. vidusskolas un Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātes robotikas pulciņa.

Paralēli komandu cīņām dalībniekiem un viņu līdzjutējiem bija iespēja iesaistīties individuālās aktivitātēs – ”Robotu futbols”, ”Robots labirintā”, ”First Lego League Trash Trek misijas”, ”Matemātikas vingrinājumi”, kā arī iepazīties ar Arduino un Lego WeDo 2.0 robotiem.

Pasākuma noslēgumā uzvarētāji saņēma uzņēmumu ”UAB Orbis” (Lego Education pārstāvis Latvijā), ”Exigen Services Latvia”, ”Accenture” un ”IT līderis” balvas. 

Rezultāti

Līnijsekotāju ātrumsacīkstes:
1. vieta – Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas komanda ”Mehāniķi” (Viktors Pranckus un Miks Bumbulis), 
2. vieta – Liepājas Centra sākumskolas pārstāvis Toms Jaunzems,
3. vieta – Liepājas Universitātes robotikas pulciņa komanda ”Re-bots” (Liepājas 15. vidusskolas skolnieks Gabriels Brečs). 

Sumo cīņas turnīrs: 
1. vieta – Liepājas Raiņa 6.vidusskolas komanda ”Watermelon” (Valters Toms Vasermanis),
2. vieta – Liepājas Centra sākumskolas skolnieks Kristers Deiders, 
3. vieta – Liepājas Bērnu un jaunatnes centra komanda ”Resnie Sumo” (Liepājas 1. ģimnāzijas skolnieks Markuss Bumbu un Liepājas 15. vidusskolas skolnieks Mareks Katlaps).

 

Foto galerija

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli