Piektdiena, 21. februāris Eleonora, Ariadne

Vērtē topošo modes dizaineru kolekcijas

Vērtē topošo modes dizaineru kolekcijas
Foto: Ruslans Šuļga
03.02.2017 15:01

liepajniekiem.lv

Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs organizēja modes dienu ”Krāsu sprādziens”, kurš notika Liepājas Valsts tehnikumā. Konkursā piedalījās 135 dalībnieki no Liepājas bērnu un jaunatnes centra,  Rīgas skolēnu pils, Liepājas 8 vidusskolas,  Virbu pamatskolas, Talsu novada Bērnu un jauniešu centra, Aizputes novada Skolēnu jaunrades centra, Pūņu pamatskolas un Lažas speciālās internātpamatskolas, portālam pastāstīja Liepājas Bērnu un jaunatnes centra tehniskās jaunrades metodiķe Dace Tetere.

Tērpu kolekcijas vērtēja  divas neatkarīgas žūrijas, kuras sastāvā bija kompetenti pedagogi, modes mākslinieki, bet otras žūrijas sastāvā bija Liepājas Valsts tehnikuma Tērpu stila speciālisti – audzēkņi. Tērpu kolekcijas vērtēja gan pēc stila vienotības, gan audumu, materiālu un krāsu kombinācijas oriģinalitātes, kā arī vērtēja matu sakārtojumu, aksesuārus un kolekcijas demonstrējumu kopumā.

Pati vērtīgākā šogad ir kolekcija ar nosaukumu ”Virbu pagasta purvu krāsu raksti”, ko darinājušas Virbu pamatskolas šūšanas pulciņa meitenes.

Savukārt Liepājas Valsts tehnikuma Tērpu stila speciālisti par labāko kolekciju atzina Liepājas BJC struktūrvienības ”Laumiņa” modeļu skolas ”Mazās zvaigznes” tērpu kolekciju ”Mēness lauks caur rozā brillēm”.

Pēc tērpu kolekciju demonstrējumiem visi dalībnieki vēroja  Liepājas Valsts tehnikuma tērpu kolekcijas paraugdemonstrējumus. Uzstājās Liepājas Bērnu un jaunatnes centra mūsdienu deju studijas ”Rotaļa” audzēknes un HIP-HOP grupas audzēkņi.  Muzikālos priekšnesumus izpildīja Liepājas BJC  dalībnieki, modes diena noslēdzās ar kolekciju apbalvojumiem.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli