Sestdiena, 22. februāris Rigonda, Adrians, Ārija, Adriāna, Adrija

Vienojošais skrējiens

Vienojošais skrējiens
Foto: Ruslans Šuļga
19.05.2017 15:59

liepajniekiem.lv

Jau astoto gadu Liepājas Valsts 1.ģimnāzijā notika “Vienotības skrējiens”.

Tradīcija sākās tad, kad skola svinēja 90 gadu jubileju, un šāds kopējs pasākums izrādījies skolēnus un pedagogus saliedējošs.

Vispirms zēni un meitenes pulcējās skolas priekšā. Viņus uzrunāja skolēnu parlamenta prezidents Renārs Spinga, sakot, ka “esam šeit, lai svinētu skolas dzimšanas dienu”, kā arī, “lai parādītu pilsētai, cik esam vienoti, un pilsēta svinētu kopā ar mums”. Savukārt skolas direktors Helvijs Valcis atgādināja, – skolas devīze ir “Gods, lepnums, vienotība, atbildība”, un norādīja, ka vienotība ir viena no skolas vērtībām.

9.a klases skolniece Agate Sproģe portālam atzina, esot nedaudz uztraukusies, taču pauda arī prieku par to, ka “esam tik vienoti”. “Jā, mēs lepojamies ar to, ko darām,” apliecināja Agate, un nepilnus trīs kilometrus garo maršrutu pieveikt izdosies. “Ja vajadzēs, viens otru motivēsim.”

Savukārt 12.a klases skolniece Līvija Grantiņa pastāstīja, ka šoreiz skrējienā nepiedalās, jo tikko beidzies matemātikas eksāmens. “Atbalstīšu šodien,” paskaidroja Līvija, taču norāda, ka skrējienā piedalījusies iepriekšējos gadus. Esot bijis ļoti forši.

“Ir patīkami skriet kopā ar visu skolu, esam tērpušies vienojošos baltos krekliņos. Visi uz mums skatās, redz, ka mūsu skola ar kaut ko atšķiras. Tā mums ir jau tradīcija.”

Pēc iesildīšanās skrējēji devās pilsētas ielās, pavisam kopā ģimnāzisti veica nepilnus trīs kilometrus. Skrējienā piedalījās 206 septīto līdz divpadsmito klašu skolēni un skolotāji. Kā varēja novērot, daži skrējienu atbalstīja, līdzi braucot ar velosipēdu.

Pēc atgriešanās sekoja kopīga fotografēšanās, veidojot latviešu zīmi jumi, ar domu, – lai skola aug un attīstās. Katrs skrējējs tika arī pie saldējuma un gabaliņa kūkas.  

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli