Izbēgt no vīrusa, kas viltīgāks par citiem (3) 26.12.2018
Atslēgvārdi gripa | gripas izplatība
Komentāri (3)
Pievieno komentāru
liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.
Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.
Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.
Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.
suslis001
tas ir visriebīgākais vīruss ,jo tas ir naudas vīruss ..jo tev vairāk naudas ,jo tas vīruss ir lipīgāks
Cūku gripa--mākslīgi ASV izraisīta..nauda ..un lai sabojātu gēnus
BAILĪGĀ
Piekrītu suslim001 .. ..tāpēc es ēdu ingveru,ķiplokus,citronus,medu un ne šķaudu,ne šņaukājos. Potes domātas priekš ...labāk paklusēšu..;)) Priecīgus svētkus visiem !!!
Liepājniece.
Pareizi bija teikts-kā cilvēki zina,kāda gripa būs,un vai būs-A vai B ,vai Putnu gripa?Un kādai tieši gripai ir tā pote?un ja attiecīgais vīruss ko sapotē nemaz LV neeksistēs?Pa TV savulaik sapotējās pret ērču encefalītu,kā reklamē.un pēc kāda laika iekoda ērce.rezultāts?Ērču encefalīts un onkulis pusparalizēts uz
gultas.Tad kam tās gripas potes vajag,naudas atmazgāšana.