Otrdiena, 7. aprīlis Helmuts, Zina, Zinaīda

Lieli plāni un nauda, lielas problēmas

Lieli plāni un nauda, lielas problēmas
14.05.2010 06:01

Bija laiks, kad, trim uzņēmējiem apvienojoties akciju sabiedrībā “Mēs Liepājai”, viņi kopīgi pārvaldīja vai visu Liepājas centru, būvēja lielus attīstības plānus, kā arī ar vērienu darbojās vēl katrs savā biznesā.

Tagad situācija ir krasi mainījusies, finanšu grūtības skārušas arī šo vareno savienību – tā ir dalījusies un pārveidojusies līdz nepazīšanai, cīnoties ar milzu parādiem un daudziem šajā biznesā iesaistītajiem darbiniekiem liekot uztraukties par savu nākotni.

Nevar noliegt, ka savos ziedu laikos akciju sabiedrība “Mēs Liepājai” paveikusi pilsētā daudz laba. Ievērojamākais no sasniegumiem – tā iegādājusies, kapitāli izremontējusi un padarījusi par modernu lielveikalu iepriekš jau par graustu kļuvušo tirdzniecības namu “Kurzeme” pašā pilsētas centrā. Tāpat sakārtota un modernizēta viesnīca “Līva”. Bija grandiozi plāni laukumā starp abām iepriekš minētajām celtnēm uzbūvēt vēl vienu tirdzniecības un atpūtas centru ar nosaukumu “Rožu galerija”, kas bija iecerēts vairākos stāvos, ar pazemes stāvvietām un ar baseinu vai slidotavu uz jumta. Bet bijušo Liķiera fabriku, kas atrodas Tirdzniecības kanāla malā, bija domāts pārveidot par modernu darījumu centru, tāpat bija vēl citas ieceres attiecībā uz īpašumiem dažādās pilsētas malās.

Tomēr daļa plānu ekonomiskās krīzes dēļ tā arī palikusi nerealizēta, par ko šajos laikos nebūtu jābrīnās. Savukārt pati akciju sabiedrība “Mēs Liepājai” jau pārtapusi par citu uzņēmumu – akciju sabiedrību “Serviss RC”, un par šīm izmaiņām īpašnieki ir visai nerunīgi.

Plašāk par šo tematu lasiet Sarmītes Pelcmanes publikācijā šodienas “Kurzemes Vārdā”.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli