Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Pirmdiena, 23. septembris

Vārdadiena: Vanda, Veneranda, Venija

Toms Gineitis: Visi grib vieglumu, taču ir jābūt arī spēkam, gribai un smagumam  (22)

Atslēgvārdi Toms Gineitis | cilvēks nedēļas centrā

 • Komentāri (22)
 • 0

Komentāri (22)

 • 22.08.2019 20:18 Ziņot

  Muļķus lai meklē citur

  Tikai nākamgad savas sektas izpriecas lai nerīko par liepājnieki nodokļiem. Vislabāk būtu, lai citā pilsētā meklētu muļķus, kas par to gatavi maksāt 50 Eiro no cilvēka.

 • 22.08.2019 21:52 Ziņot

  40EUR

  Muļļa viens riktīgs, redz, pat omei biļete jāpērk, afigeķ!

 • 22.08.2019 22:11 Ziņot

  neprats

  Tik, LŪDZU, nākamo gad' - tā, tālāk, prom no civilizācijas doties to klusumu baudīt! Lai netraucētu apkārtējos. Murgs ar izvēlēto ''klusuma'' vietu šajā reizē!

 • 22.08.2019 22:13 Ziņot

  apbrīnojami

  barā visu dzīvi dzīvojam,barā arī grib sameklēt vieglumu,laimi,spēku.....nu .....laikam jau katram savs ....es labāk savā draugu bariņā pa mežu pasēņoju,klusumā,bez biļešu iegādes....bet,vislabāk vienatnē pa jūras krastu pavazājos,ja ir sūdīgi ap dūšu....

 • 23.08.2019 06:52 Ziņot

  Šis festivāls

  Ir domāts vientiesīgiem muļķiem, kuri ir tik dumji, ka gatavi maksāt par ko tādu. Taisiet savus retrītus un meditācijas un apķeršanās ap kokiem kaut kur dziļi mežā, klusumā un bez mūzikas, nevis pilsētā. Šis festivāls ir kā simbols mūsdienu cilvēku prāta trūkumam.

 • 23.08.2019 08:26 Ziņot

  Egija D.

  Rīko droši, bet bez manas nodokļu naudas. Paldies.

 • 23.08.2019 10:32 Ziņot

  atbalsts

  Tomiņ, Tu jauzini, suņi rej, bet karavāna iet tālāk...ja mēs klausītos to suņu riešanā, tad visa Liepāja gulētu uz dīvāniem un nedarītu neko. Jauki, ka šis pasākums izdevās un cerams, ka pietiks spēka organizēt turpmākos! Turies!

 • 23.08.2019 11:24 Ziņot

  domaju

  Neesmu šādu festivālu piekritēja it nemaz, bet lai veicas - katram festivālam sava publika, neviens nav spiests doties, ja nepatīk. Un vieta, manuprāt, laba, ko var čīkstēt, nav taču centrs, par kuru vienmēr sūdzas! Tik lai izdodas atrast sponsorus, jo tie 10tk no Liepājas domes met ēnu uz festivālu, tāpēc cilvēki skeptiski noskaņoti!

 • 23.08.2019 11:32 Ziņot

  Dīvānpurkšķiem

  Beidzot Liepājā ir viens skaists pasākums inteliģentiem un uz sevis izzināšanu vērstiem cilvēkiem. Tiem, kuri grib mierā baudīt foršas un labas lietas.
  Nu kurā citā festivālā Liepājā bez skriešanas, bez sadzērušiem puslopiem, ir iespēja MIERĪGI sēdēt, klausīties IZCILUS mūziķus, NETRAUCĒT pilsētniekus ar drausmīgiem basiem un jupidupidū mūziku 24/7?

  Protams, lielākai daļai purkšķu jau labāk ir aliņš, kartigi basi un divu dienu “pohas”.

  Ejam katrs uz saviem pasākumiem, baudām un priecājamies

 • 23.08.2019 11:56 Ziņot

  smaids

  Paldies par brīnišķīgo pasākumu! Ļoti gaidīsim nākošo gadu atkal!

 • 23.08.2019 13:48 Ziņot

  No malas

  "tikai ne no liepājnieku nodokļiem!" ... jo no liepājnieku nodokļiem taču drīkst tikai finansēt Summer Sound, Prāta Vētra, Rally, Celtspējas, Nespējas, un citus Šarmantos pasākumus, ko bīda ...
  Izbeidziet vienkārši kakāšanas kampaņu komentāros, ir labi, ka notiek dažādi pasākumi un ja atbalsta, tad atbalsta visus proporcionāli. Bet ja neatbalsta, tad neatbalsta neko. Galu galā, lēmumu atbalstīt pieņem gan Seska, gan Vilnīša partija kopīgi. Tāpēc nevajag tikai stāstīt, ka tas ir tikai Vilnīša pasākums. Vienam otram smagi aizlipis.

 • 23.08.2019 14:06 Ziņot

  Loģika un saprāts

  Atraduši ar ko salīdzināt. Ar Summer soundu un Prāta vētru, kur ir 30 tūkst. apmeklētāji, viesnīcas pilnas, restorāni pilni, ar kaut kādu nabagu 1000 apmeklētāju festivālu pļavas vidū, kuri guļ teltīs un ēd lielveikalā nopirkto. Fui, kauns par šādu nodokļu naudas izšķērdēšanu. Valsts kontrolei nav ko teikt? Tieši kāds ieguvums ir pilsētai no tā, ka tika iztērēti 10 000 EUR šī pasākuma atbalstam?????? Cik ilgi turpinās izzagt pašvaldības naudu????? Tom, atbildi, kāds ir reālais ieguvums pilsētai no tava festivāla? Nav šaubas, ka ar tev un taviem drauģeļiem, bija interesanti, bet KĀDS IEGUVUMS KAUT 1 TŪRISMA UZŅĒMĒJAM no tava bezjēdzīgā festivāla?

 • 23.08.2019 14:11 Ziņot

  To Dīvānpurkšķiem

  Klusuma festivāls bija nevis inteliģentajiem, bet pamuļķiem, kurus Gineitis apčakarējis. Bērnišķi uzraksti, siena ķīpas, zvaigznītes, gaismiņas, henna, vecas grāmatas, daži šūpuļtīkli, un tas viss 50 eiro. Jūs, Klusuma festivāla apmeklētāji, esat kā naivas aitas. Un kur ir aitas, tur ir cirpēji. Ar savu naivumu un stulbumu nav skaļi jālepojas. Šī uzkrītošā vēlme padarīt sevi gudrāku nekā esat, pretnostatīt lielajiem pilsētas pasākumiem, ir tik tizla un primitīva. No inteliģences jūsos nav ne smakas. Pašpasludinātie pamuļķi, lūk kas jūs esat.

 • 23.08.2019 14:20 Ziņot

  to toksiskās sēnes

  Nabaga kurnētāji,visa dzīve paiet vienā žultī...kamēr šī žults arī pašus saēd!Lai veicas!

 • 23.08.2019 14:34 Ziņot

  paklusēt mācaties

  Un nevar jau uz jums apvainoties, vai teikt ko sliktu, cilvēks, kas tumsā dzīvo un tumsu baro neko citu no dzīves neredz. Jūsu vaidi un nievanas tik no Jums skan, nekas Jums nav gana labs. Vienu frāzi - nodokļi esat galvā ieņēmuši un kā vistas ejiet apkārt un klaigājiet, bet īsti pat nesaprotiet, kas notiek ar nodokļiem, cik % no tiem nonāk pašvaldībā un kā pašvaldības budžets to sadala. Bet pakliegt par netaisnību, par pāri darījumu, kurš nav noticis, skumji. Nelaimīgi ļaudis, kas nezin ko ar sevi iesāt kliedz un kliedz un atkal kliedz. Vai šī kliedzēju daļa atbalstītu jaunu rūpnīcas celšanu - nē, jo piesārņojums, dūmi un takal kliegtu, Jūs neko neatbalstītu, jo Jūsu mērķis ir iet pa dzīvi un kliegt!

 • 23.08.2019 14:40 Ziņot

  Tumsonība

  Jūsu dzīves mērķis ir tikai kliegt, nekas nav labs, ja piedāvātu uzcelt ražotni par to Jūs arī kliegtu, jo piesārņojums, dūmi, smaka. Jūs vienkārši tādi esat kliedzēju daļa sabiedrībā, kurai mērķis ir kliegt pa dzīvi. Jūs varat kliegt, jo Jums ir tāda iespēja, bet vai tas Jūs padara par labāku cilvēku, vai ar to radāt pienesumu sabiedrībai kopumā, KLIEDZIET, jo savādāk jau Jums nesanāk pievērst sev uzmanību, bet kliedziet ar savu vārdu un uzvārdu un neslēpiet identitāti, bet bail, jā ko padomās citi!

 • 23.08.2019 17:04 Ziņot

  Nu nu

  Redzēju, kā Dienvidu fortā izskatās pēc šo alkoholiķu klusuma festivāla! Būt labāk kaunējies vispār runāt!

 • 23.08.2019 19:00 Ziņot

  VILNĪTIM

  Tronī ieliktais mērs varētu iedzīvotājiem paskaidrot, kādu REĀLU labumu liepājnieki guvuši no šī dzērāju balagāna? KĀDU??? Kāpēc priekš tādiem draņķiem tiek piešķirta iedzīvotāju nauda, bet peļņu biznesmenis iebāž sev kabatā??!! Kāpēc iedzīvotājiem jāpērk vēl biļetes par 40.eur? ai tad no mūsu makiem nav jau samaksāts par balagānu? Vilnīti! Nāc ārā no skapja, beidz virināt, un stāsti -kā tur ir! Vai tiks grantētās ielas noasfaltētas?

 • 23.08.2019 23:16 Ziņot

  Justssss

  Kaut kā šis viss neiet kopā...ja reiz klusuma festivāls,tad kāpēc es blakus dzīvojot,dzirdu troksni? Nobīde no tēmas,vai kā? Otrkārt,ja es parasts mierpilsonis,dzīvoju nevienam nekaitējot,tad kāda hrena pēc,man būtu jāklausās visi fakinie liekuļi,kuriem nav ne mazākā mērā garīguma,drīzāk kur saož piķi,tur kā runcis pie krējuma poda. Nepieminot visus melnos darbus! Te tiešām vajag izdzīt ļauno!!!! Cilvēki nav suņi ar karavānu,bet gan ar labu pagātnes atmiņu,un nožēlu par ļaunajiem darbiem! Ne par velti jābaidās no viltus praviešiem,jeb te svētajiem! Katrs jau pats zina.....

 • 24.08.2019 10:56 Ziņot

  Arī liepājniesiņš

  Paldies organizatoriem par uzdrīkstēšanos- malači! Ļoti labs formāts un saturs! Tā turpināt! P.S. Interesanti, kāpēc liepājas soctīklos nekur netika reklamēta šis festivāls, lai gan par rallijiem, Somer soundiem visu laiku tika atgādināts. Korupcija vai neprofesionalitāte- vai abi divi kopā?

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!