Ceturtdiena, 20. februāris Smuidra, Vitauts, Smuidris

Vai Liepājā ir iespējama dzīve bez auto?

Vai Liepājā ir iespējama dzīve bez auto?
Foto: Egons Zīverts
19.09.2019 17:38

"Kurzemes Vārds"

No 16. līdz 22.septembrim visā Eiropā norisinās Mobilitātes nedēļa, lai mudinātu pilsētas domāt par ilgtspējīgu transporta veidu izmantošanu un aicinātu iedzīvotājus izmēģināt alternatīvas automašīnām. 

Atbildot uz jautājumu, manuprāt, jā, Liepājā ir iespējama dzīve bez auto. Vienīgais traucējošais apstāklis varētu būt laikapstākļi. Es gan vakar, gan šodien uz darbu gribēju braukt ar velosipēdu, diemžēl lietus izjauca manus nodomus. Ja gribi vienkārši pabraukāties, tad vari uzģērbt lietus laika drēbes un doties ārā, bet, ja jādodas uz darbu, tad tas var nebūt patīkami, komfortabli, īpaši, ja nav iespēju pēc tam pārģērbties. Bet principā uzskatu, ka apbraukt Liepāju bez auto nav nekādu problēmu. Infrastruktūra, salīdzinot ar citām Latvijas pilsētām, pie mums ir ļoti laba. Protams, ir pārrāvumi un sliktāki posmi, bet, kā saka, visu uzreiz nevar, vēl viss ir procesā.

Plašāk Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldētāju kluba “VeloRonis” valdes priekšsēdētājas Ingas Krivcovas viedokli lasiet laikraksta “Kurzemes Vārds” 20.septembra numurā.

#kvards-20190920-02#

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli