Vējš: DA 4.8 m/s

Vārdadiena: Banga, Glorija

Uzvara kungiem, dāmām un junioriem zaudējums

Atslēgvārdi Uzvara kungiem, dāmām un junioriem zaudējums

Olybet Latvijas - Igaunijas rezultatīvākais spēlētājs Džonsons pēc kārtējiem punktiem

Aizvadītajā nedēļas nogalē mūsu komandas aizvadīja spēles gan savā laukumā, gan viesos.

Sestdien kā pirmās laukumā devās mūsu meitenes, kam pretī stājās viena no apvienotā Baltijas valstu sieviešu basketbola līgas līdervienībām - RSU. Spēle izvērtās saistoša līdz pat tās beigām. Lai arī sākumā RSU ieguva vadību, tā nebija liela un SBK "Liepāja/LSSS" atradās cīņā par uzvaru. Pēc 1.ceturtdaļas, kur punkti abām komandām krājās ļoti lēni, ar 16:10 pārākas bija RSU spēlētājas. Arī otrā ceturtdaļā RSU saglabāja vadību 5 - 10 punktu robežās, bet mūsējās allaž atbildēja ar sekmīgu uzbrukumu un neļāva RSU doties lielajā pārtraukumā ar drošu vadību, pēc puslaika 23:30 RSU. Līdzīgi ritēja spēle arī trešajā spēles nogrieznī, kad punktu starpība svārstījās no 5 līdz 10 punktu robežai, taču pēdējās minūtēs RSU realizēja savus uzbrukumus un pārsvars jau sasniedza 14 punktus (35:49 RSU). Ceturtā desmit minūte kārtīgu pakaļdzīšanos sarūpēja liepājnieces, kas nokļuvušas iedzinējos ar -17 (35:52) ar ciešu aizsardzību un daudzveidīgu uzbrukumu deldēja starpību ļoti strauji. Ar Petermanes, Ivaščankas, Ansones un Lalondes sekmīgajiem uzbrukumiem, 34.minūtē rezultāts bija 48:53 (mūsējām izrāviens 13-1). Sekoja laba aizsardzība, bet, diemžēl, pašu kļūdas un RSU pārsvaram neļāva sarukt vēl vairāk. Gluži pretēji RSU pārsvars pieauga un cīņa par uzvaru bija galā. Spēles gala iznākums 55:73. Līderes šajā spēlē: K.Petermane 11 punkti + 6 Atl.b., K.Lalonde 11 punkti + 5 Atl.b. + 5 rez.piespēles, M.Ivaščanka 8 punkti + 11 Atl.b., viesu rindās I.Gotfrīda 20 punkti + 9 Atl.b. Nākošo spēli mūsu komanda aizvadīs Jelgavā 07.novembrī, bet savā laukumā 17.novembrī pret TTT/Kadetēm.

Dienas otrajā spēlē pie otrās uzvaras astoņās spēlēs tika mūsu kungu komanda, kas diezgan principiālā cīņā pārspēja Latvijas - Igaunijas robežpilsētu komandu BC "Valga - Valka/Maks & Moorits". Armanda Misus trenētā "Valga" līdz sestdienas spēlei atradās 13.vietā (vienu vietu virs Liepājas) un šai spēlei tāpēc arī īpaša nozīme. Spēli labāk iesāka mūsējie, kas pēc Jansona trīspunktnieka panāca 9:3. Arī pirmās ceturtdaļas turpinājumā laukumā dominēja liepājnieki iegūstot ceturtdaļas beigās +6 (28:22). Otrajā ceturdaļā pārsvars arī nedaudz pieauga un liepājnieki ātri cenšoties iegūt drošāku sasteidzot uzbrukumus kļūdījās un puslaika izskaņā jau vadību pārņēma viesi (36:38). BK "Liepāja/LSSS" pirmajā puslaikā bija pārtvērusi 9 bumbas, bet slikti realizēja iespējas uzbrukumā. Iesākot otro puslaiku mājinieki ar apņēmību aizsardzībā un daudzveidīgu, agresīvu uzbrukumu spēja panākt pārsvaru savā pusē (pēc Džonsona 4 punktiem pēc kārtas) 51:48 un šo pārsvaru pieaudzēja atlikušajā daļā, iniciatīvu Valgai tā arī neatdodot. Pēc 3.ceturtdaļas Liepājai jau +7 (56:47), un 4.ceturtdaļas vidū pat +15 pēc Krastiņa trejača (69:54). Valga ar bijušā Liepājas spēlētāja Montgomerija individuālām pūlēm ik pa laikam samazināja punktu starpību zem 10 punktiem, bet allaž rezultatīvais Džonsons spēja atbildēt ar savu uzbrukumu. Spēle noslēdzās ar 85:76 Krastiņam realizējot tālmetienu. Liepājas komandā rezultatīvākais bija Džonsons ar 39 punktiem, kuram ļoti palīdzēja Roberts Krastiņš ar 25 punktiem (spēles gaitā izceļoties ar 2 skaistiem "slam dunk"). Nākošās spēles mūsējiem būs izbraukumā (10.novembrī Tallinā un 17.novembrī Ogrē), bet Liepājā nākošā spēle būs 24.novembrī plkst. 18:00 pret "Betsafe/Jūrmala".

Svētdien mūsu juniori aizvadīja kārtējo cīņu LBL 2 turnīrā, kur, diemžēl, nācās piedzīvot zaudējumu izbraukumā pret Ventspils Augstskolu ar 61:108. Labākie mūsu komandā bija Kārlis Rusmanis ar 16 punktiem un Artūrs Niedra ar 15 punktiem. BK "Liepāja/LSSS" arī nākošo spēli aizvadīs viesos, kad 9.novembrī spēlēs pret Līvānu Stiklu, bet spēle savā laumā plānota 20.novembrī plkst. 19:30 pret BA "Turība".