Trešdiena, 8. jūlijs Adele, Antra, Ada
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Interjera dizainere: Aktualitātes šā gada Baltā galdauta svētkiem 

Interjera dizainere: Aktualitātes šā gada Baltā galdauta svētkiem 
Foto: publicitātes
02.05.2020 06:00

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

Atzīmējot 4. maija svētkus, mūsdienās ir izveidojusies salīdzinoši jauna tradīcija – Baltā galdauta svētki, kuros godinām brīvību un neatkarību. Interjera dizainere Dace Stabulniece ir apkopojuši interjera tendences, kā svētkus padarīt vēl krāšņākus.

Galda klāšanas fundaments

Tradīcijas būtība ir piemeklēt baltu galdautu ar stilu un raksturu, kas vienlaikus ir arī svinīgs, tāpēc D. Stabulniece atzīst, ka pirmais solis  – galdauta izvēle – ir pats vienkāršākais, bet vienlaikus arī atbildīgākais. Galdauts var būt lina, mežģīņu vai pavisam vienkāršs, balts kokvilna audums. Otrais solis ir izvēlēties traukus un instrumentus servēšanai, kas vizuāli aizņem lielāko daļu kompozīcijas, veidojot noteiktu ritmu. Ņemot vērā konceptu, dizainere iesaka izmantot vienkrāsainus traukus bez liekām detaļām, savukārt formas var būs dažādas – apaļas, kantainas, ovālas. Nākamais solis ir izvēlēties fokusa elementus jeb dekorācijas, kas ir galda celiņš, dažāda augstuma vāzes utml. Ar šo elementu palīdzību kopējā kompozīcijā tiek apvienota formu un krāsu daudzveidība, pievēršot uzmanību klājuma akcentējošajai daļai, kuru mēs uztveram primāri. Noslēdzošais solis ir mazie akcenti: salvetes, sveces un svečturi, mikro lampiņas un dažāda veida augi.

Savukārt, ja svētki tiek svinēti ārā uz klāta galda, vēlams paredzēt to, kā nostiprināt klājumā izmantotos elementus. Lieliski noderēs galds ar atsevišķu stikla virsmu, zem kuras var paklāt galdautu. Bet tiem, kas izvairās no galdauta klāšanas un tā nosmērēšanas, praktisks un vizuāli pievilcīgs risinājums ir galds baltā krāsā, kas noteikti var būt kā lielisks analogs galdauta klāšanai.

Ko drīkst kombinēt ar balto krāsu?

Dizainere atzīst, ka balto krāsu var kombinēt ar jebkuru krāsu un materiālu, vienlaikus to arī izceļot. Baltā galdauta svētkos noteikti piestāvēs Latvijas karoga sarkanais, kuru apspēlēt ar pavasara tikko izplaukušajiem zaļumiem. Savukārt materiālu izvēlē iederēsies stikla elementi– vāzes un svečturi, kas ir neitrāli, bet vienlaikus eleganti, tādējādi papildinot kopējo galda klājumu. Stikla pudeles, pildītas ar ūdeni, lieliski noderēs ābeļziediem, pirmajām pļavas puķēm vai izdīgušiem bērza zariņiem.

Šogad modē ir ”nepieradinātais skaistums”

D. Stabulniece norāda, kā šī gada tendence ir ”nepieradinātais skaistums” jeb viss, kas nav perfekts. Modē ir asimetriskas un mazliet haotiskas, piemēram, augu kompozīcijas, tāpat arī drapētas, ne līdz galam izlīdzinātas galda segas, salvetes vai dažāda izmēra sveces un svečturi, dabas elementi – zari, sūnas, koka daļas, oļi. Savukārt krāsu izvēlē dizainere iesaka izmantot matētas krāsas – melnu, zelta, misiņa, kapara. Šie materiāli vislabāk piestāv galda instrumentiem, kas ir kā smalks un elegants akcents kopējā kompozīcijā. Tāpat savu aktualitāti nezaudē stikls, kas vienmēr pielāgojas jebkuram aktuālajam tonim un formām, tādā veidā viegli un nemanāmi papildinot kompozīciju. Nelielai ”odziņai” dizainere iesaka izmantot spoguli, kuru vēlams izvēlēties proporcionāli galdam. Ideāli, ja tas ir atbilstošs galda centra izmēram.

Kopējā kompozīcijā iederēsies arī sveces, kuras iesaka izmantot ne tikai estētikai, bet arī atmosfērai. Klasiskās smailās un garās, vai robustās cilindra un lodes formas noteikti piešķirs savu ritmu galda klāšanas kultūrai. Iepriecinoši ir arī tas, ka sveču krāsu iespējas ir ļoti plašas – toņos un pustoņos, kas ļauj piešķirt juteklisku kopējās tonalitātes smalkumu visā kompozīcijā.

Lai radītu harmonisku un gaišu vidi sev apkārt, neaizmirstiet par skaistu un melodisku mūziku fonā, labu garastāvokli un lielisku maltīti.

28 komentāri

2020-05-02 09:49

yy: 4. maijs nav nekādi tur Latvijas iedzīvotāju baltie galdauta svētki, bet gan balto čībiņu svētki !!!!

2020-05-02 09:58

Nu: Nopietni?

2020-05-02 10:06

un kas: par šo ir sakāms Avotu ielas kaimiņiem?

2020-05-02 11:14

mo: Nu, stipri apšaubu, vai lielas vairums cilvēku savās mājās klās kaut kādus baltus galdautus. Pat tie, kas izrādīšanās dēļ tusējās muzeja pagalmā. Mājās jau nebūs kam izrādīties. Ai, aizmirsu, ir taču FB, IG utt. platformas, kur savas bildes izlikt. Ir, tad jau varēs pazīmēties, varēs.

2020-05-02 11:16

Zuze: Aiz visiem baltajiem galdautiem tiek aizmirsts, kas patiesībā 4.maijā būtu jāsvin.

2020-05-02 11:19

Nutachu: Tie nav nekādi galdauta svētki.

2020-05-02 12:28

Rasma: Vai ir ko svinēt .par ko svinēt un kāpec svinēt???? 400 000 aizbraukušo tautiešu asaras svešumā?? Seit laimīgi iespejams ir tie kas pie siles barojas ,pārējie tikai klausās solījumus un eksistē. Vai reiz tie ,kas visu nosaka pieēdīsies????? Negribēju skarbi rakstīt ,bet iekšā sāp.Mūsu zemīte ir skaista,bet vara sapuvusi.

2020-05-02 12:52

latvis: varat iebāzt tos savus baltos galdautus kādam deputātam - zaglim , kur saule neiespīd !!!

2020-05-02 15:02

aiz letes: Vissmieklīgākie un, manuprāt, negodīgākie "Baltā galdauta svētki" bija pirms gada muzeja sētā, kad "uzvarēja" grupiņa, kas nebija paši pat ēdienu gatavot papūlējušies! "Uzvaru" guva tieši šī komanda, kurā bija pašvaldības darbiniece. Un galveno balvu arī nodrošināja pašvaldība.....ļoti nesmuki, ka tā.

2020-05-02 15:24

Yahoo: : Avotu iela rullē :)))

2020-05-02 16:07

Andris Polozs: Vai tad nav neviena no Avotu ielas ?Laikam jau būs apvainojušies vai bailes ka nenoēd!Bet par tiem baltiem galdautiem jāpasmaida un jātinas prom!

2020-05-02 17:49

hh: Tie nav galdautu svētki!

2020-05-02 20:35

Dr.: Kādi vēl baltā lupata svētki.Latvijas dzimšanas diena.

2020-05-02 21:11

ausainis: Žēl, šogad domes darbinieku -Lazdānu pārīša stūra sērkokkastes kaimiņiem nebūs iespēja par mūsu naudu aizlaist uz Parīzi par nekā nedarīšanu kā iepriekšējā gadā!

Ja esi cilvēks bez blatiem un sakariem,
Vai tāds, kam nepatīk dibenus bučot,
Tev atliek dzīvot, kā svešam starp savējiem,
Un vien no Dieva pa kripatai bičot./autors S.Abramovs/

2020-05-02 23:38

:D: Bomari trako
Pārējiem priecīgus svētkus, un labu pasēdēšanu pie balti klāta galda ģimenes lokā.

2020-05-03 12:10

Rasma: Tam kas citus par bomariem sauc! Zini cienit/ais/a no pils līdz grāvim ir pussolis!!!

2020-05-03 12:26

Aiz loga tuvojas balta migla..: Nu ko var tracināt cilvēkus!!! Pēc visa tā,kas ikdienā notiek, visām tracinošām publikācijām, par varas vīru neskaidrām manipulācijām ar finansu līdzekļiem, bardakam veselības nozarē ( aizmirstā iedzīvotāju vispārējās veselības aprūpe ) u.t.t.- vai tiešām kāds cer ,ka ar vienu skaistu baltu bildi un baltu rakstu , un ar skaistām runām par baltu galdautu varēs novērst sabiedrības uzmanību no ikdienas realitātes radītām rūgtām sajūtām par esošām problēmām!!!???Vai tiešām kāds ar stingru pārliecību pasniedz šos baltos rakstus tautai un patiesi tic ,ka tādā veidā vieš kādam pārliecību,ka apkārt viss ir balts un svētku noskaņu radošs!!!! Vērojot sabiedrības noskaņojumu, šķiet,ka šodienas datumu tauta atcerēsies,bet par svētkiem to varētu pieņemt tikai brīvdienas sakarā !!!

2020-05-03 12:57

KKK: tas tur :""nepieradinātais skaitums"??)))Tas ir ""ubogij""smaku pelējuma paskatā--izskatās kā rosols ,kurš bijis ēsts ))

2020-05-03 13:39

kaķe: Ēdiens nav pietiekami garšīgs, ja pirms tam nav izgāzta liekā žults. Labu apetīti vaimanātājiem, kuri neko nav gribējuši rakstīt, bet sameklējuši šo izdevību

2020-05-03 15:48

Tīrs no žults...: >>>>>kaķe>>> Es rakstīju to,ko sajūtu un domāju,kā vienmēr!!! Ja tu domā citādi- tās tavas tiesības, visu cieņu!! Pieņemu, ka arī mani turi par vaimanātāju, bet es tikai nevaimanāju un saku kā es domāju, piedod negribēju tevī izsaukt nepieklājīgu agresiju, bet saku vēl vienreiz- paldies par brīvu dienu !!! Neatkarība- tas datums visiem jāatceras un jāiegaumē, jo tik daudzi cilvēki mēs to gribējām,paldies par Baltijas ceļu, bet baltas svētku sajūtas šodien man nav !!!

2020-05-03 15:57

to Tīrs no žults: Svētku sajūtu katrs pats sevī rada, un nevis gaida, kad to kāds ar sudraba karotīti mutē tam ieliks.
Tāpat arī ar katra dzīvi, kur visstulbākais savās nelaimēs un neizdarībās ir vainot kādu citu, un nevis sevi pašu, lai arī kā to gribētos.

2020-05-03 16:31

oho kā: lazdāni te ārdās.Nepatīk patiesība ko cilvēki saka.

2020-05-03 16:38

to 15:57: Avotu ielas stūra sērkokkastes iedzīvotājiem gan uzvaru ielika ar sudraba karotīti tieši mutē. Viņiem pat piepūlēties nevajadzēja! Ļoti negodīgi.
Diez, kā tad patika liepājnieku uzdāvinātais ceļojums pa Franciju? Nenosprūda? Vai bija ļoti liels gandarījums par iedoto (nevis nopelnīto) balvu?
Domāju, ka šie ļoti neapmierināti, ka šogad arī nav pasākums Muzeja dārzā. Tad nokārtots šiem būtu nākošais ceļojums no mūsu makiem!

2020-05-03 19:02

KKK: >>2020-05-03 15:48
Tīrs no žults...:

---par kādu neatkarību tu šeit murgo!??? latvija jau sen nolikta četrrāpus ASV priekšā ..Latviju jau sen kontrolē Vašingtona..
Kanādas gasterbaitesr par prezidentu tagad premjers ar no amerikas,ĀM rinkevic s--dzimumizvirtulis u.t.t. tā tavā izpratnē ir neatkarība??
Tev kā jau kalpam ir attiecīga domāšana.

2020-05-04 18:33

Alnis: Interesanti. Baltā galdauta svētki...ko tad jūs ikdienā grīdaslupatu klājat uz galda? Man balts galdauts ir ikdiena. Kur tad svētki?

2020-05-04 19:43

Andris Polozs: Alni , klusāk!Citādi lazdānu pāris vēl apvainosies! Bet par to grīdas lupatu SUPER!

2020-05-06 12:11

lai samaksāt visus nodokļus kafua ir jātirgo pa 5 eiro: Ar visu cieņu pret nosaukuma ''Balto galdautu svētki'' izgudrotājiem. Man tas liekās ļoti dīvains, jo latviešiem svētkos vienmēr tika klāts balsts galdauts un servēšanas kul'tura pastāv jau simtiem gadiem.
Pietrūka izdomas, lai atrastu kādu nosaukumu, kas tiešam vienotu Latvijas iedzīvotājus šajā dienā ik sevišķi.
Ir jāsaprot kur mēs būtu, ja ne šī diena!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz