Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Svētdiena, 22. septembris

Vārdadiena: Maigurs, Mārica, Māris

Studentu un viesu ērtībām strādā “Liepu hostelis”

Liepājas Universitātē no 2. līdz 9. jūlijam notiks jauno studentu uzņemšana. Studēt gribētāji tiek gaidīti apmēram 30 dažādās studiju programmās četrās fakultātēs – Dabas un inženierzinātņu, Humanitāro un mākslas zinātņu, Pedagoģijas un sociālā darba un Vadības un sociālo zinātņu fakultātē.

Lai studenti, kuri nav liepājnieki, sadzīvē justos labāk nekā citus gadus, darbu ir uzsācis “Liepu hostelis”, kurš pēc remonta piedāvā studentiem ērtus numuriņus dzīvošanai 7 minūšu gājienā no pilsētas centra, līdzas lielveikalam un ātrās ēdināšanas iestādei. Hosteļa pakalpojumus var izmantot arī  ceļotāji un Liepājas viesi, jo jaunatvērtajā  iestādē ir gaidīti visi ciemiņi.

"Liepu Hostelis" jaunais saimnieks Oskars Gertners saka: "Astoņu mēnešu laikā, kopš esam pārņēmuši dienesta viesnīcas ēku, esam paveikuši lielu darbu, bet daudz vēl ir jāpaveic. Šobrīd izremontētajās telpās spējam uzņemt vairāk nekā 80 viesu. Līdz šā gada oktobrim plānots izremontēt vēl papildus telpas, lai kopā varētu uzņemt vismaz 200 studentu un viesu.“

“Liepu Hostelis” piedāvā divvietīgus, trīsvietīgus, četrvietīgus un sešvietīgus numurus. Hostelis piedāvā arī telpas organizētajiem pasākumiem – sapulcēm, lekcijām, mūzikas nodarbībām, saviesīgiem pasākumiem, konferencēm, telpu nomu, reklāmas izvietošanas iespējas gan iekštelpās, gan uz ēkas sienas, veļas mazgāšanas un mantu glabāšanas pakalpojumus. Administrācija strādā pēc principa 24/7, darbojas video novērošana, ir apsardze, bezmaksas bezvada internets, kā arī atlaides dažādās izklaides vietās, ko piedāvā mūsu sadarbības partneri.

“Liepu hostelis” vadība ir apņēmīgi un idejām bagāti, gatavi ņemt vērā klientu atsauksmes un ieteikumus.

Laipni gaidīti Liepājas Universitātes studenti un pilsētas viesi!

 Informācija par cenām un piedāvājumu:

Tel. +371 24243933 

e-pasts:hostel.oagprojekti@gmail.com 

web lapa: www.liepuhostelis.lv

  • 0

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!