Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Pirmdiena, 16. septembris

Vārdadiena: Asja, Asnate, Dāgs, Dārgs

Studentu uzņemšana Baltijas Starptautiskās akadēmijas Liepājas filiālē turpinās

Baltijas Starptautiskās akadēmijas Liepājas filiāle līdz 31. augustam (ieskaitot) turpina uzņemt abiturientus pamatstudijās un maģistrantūrā.

Interesentiem joprojām ir iespējams pieteikties un uzsākt studijas profesionālā bakalaura studiju programmās: tiesību zinātne, psiholoģija, uzņēmējdarbība, sabiedriskās attiecības (PR), finanšu vadība un profesionālā maģistra programmās: uzņēmējdarbības vadība un administrēšana, privāttiesības, krimināltiesības un psiholoģija.

Baltijas Starptautiskās akadēmijas uzdevums ir sniegt kvalitatīvu un mūsdienīgu izglītību, veidot un attīstīt mācību sistēmu. Akadēmija piedāvā budžeta vietas un studiju maksas atvieglojumus. Studijas Baltijas Starptautiskajā akadēmijā Liepājas filiālē tiek piemērotas arī strādājošiem cilvēkiem, jo nodarbības notiek vakaros vidēji 2-3 reizes nedēļā.

Liepājas filiāle pa visiem saviem pastāvēšanas gadiem pilsētā kļuvusi par patstāvīgu augstākās izglītības iestādi ar savām tradīcijām. Augstskolas filiālē darbojas pieredzējuši pasniedzēji, zinātņu doktori, vadošie dažādu nozaru profesionāļi un praktiķi no Liepājas un visas Latvijas. Liepājā nav uzņēmumu, kurā nestrādātu kāds no Baltijas Starptautiskās akadēmijas absolventiem. Liepājas filiāles absolventi nezina kas ir bezdarbs un strādā valsts un privātā sektora institūcijās vadošajos amatos Liepājā, citās Latvijas pilsētās, kā arī Lietuvā.

Dokumentus iespējams iesniegt katru darba dienu no plkst. 14.00 līdz 18.00, 18.kab., Liedaga ielā 3, Liepājā. Papildus informācija pa tālruni 634 25449, 29293671 vai mājas lapā: www.bsa-liepaja.lv

  • 0

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!