Pirmdiena, 30. marts Nanija, Ilgmārs, Igmārs

Atkritumu apsaimniekošana Liepājas pilsētā un reģionā

Atkritumu apsaimniekošana Liepājas pilsētā un reģionā
Foto: "Liepājas RAS"
24.03.2020 15:38

"Liepājas RAS"

Liepājas reģionālais atkritumu apsaimniekošanas centrs SIA ”Liepājas RAS” arī šajos apstākļos turpina nodrošināt ilgtspējīgas vides aizsardzības un atkritumu apsaimniekošanas sistēmas darbību, tās uzraudzību Liepājas pilsētā un reģionā.

Kvalitatīva atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma sniegšanas priekšnoteikums šobrīd vēl nozīmīgāk kā iepriekš ir sadarbība starp iedzīvotājiem, namu apsaimniekotājiem, atkritumu operatoriem un citām sabiedrības grupām.

Pašreizējos apstākļos ir pieejami visi dalītās atkritumu vākšanas laukumi un šķirošanas punkti, tai skaitā, dalīto atkritumu vākšanas laukums atkritumu poligonā ”Ķīvītes”.

Pašreizējos apstākļos poligonā ”Ķīvītes”, Grobiņas pagastā atkritumu pieņemšana notiek ierastā kārtībā. Biroja darba laiks darba dienās no 8.00 – 16.30, poligona darba laiks un atkritumu pieņemšana katru dienu no 8.00 – 19.00. Jautājumu gadījumā aicinām zvanīt klientu apkalpošanas centram pa tālr. 63459097 un 26446698.

Lai turpinātu sniegt nemainīgi kvalitatīvu pakalpojumu, aicinām ikvienu izturēties atbildīgi attiecībā uz sevi, līdzcilvēkiem un sabiedrību, kā arī apkārtējo vidi kopumā.

Aicinām ievērot visus personīgās drošības pasākumus, arī nododot šķirotos atkritumus dalītās vākšanas punktos un laukumos, vedot atkritumus uz poligonu. Pasākumu skaitā – obligāta roku mazgāšana un dezinfekcija pēc atkritumu nodošanas.

Aicinām uz atbildīgu rīcību, atrodoties pašizolācijā mājās, kā arī aizdomāties, vai operatīvajam transportam (tai skaitā arī atkritumu apsaimniekošanas mašīnām) ir piekļuve, lai veiktu savus pienākumus. Vēlamies atgādināt, ka pēc sadzīves atkritumu apsaimniekošanas noteikumiem ir nepieciešams nodrošināt atkritumu apsaimniekotāja specializēto transportlīdzekļu piekļuvi vietām, kur novietoti atkritumu konteineri. Ja objektīvu iemeslu dēļ tas nav iespējams, atkritumu konteineru iztukšošanas dienās tie jāpārvieto specializētajiem transportlīdzekļiem vai to apkalpei pieejamā vietā, kur netraucē gājēju vai transportlīdzekļu kustību, kā arī pēc atkritumu konteineru iztukšošanas tie jānovieto atpakaļ to pastāvīgajā atrašanās vietā.

24.03.2020 15:38

"Liepājas RAS"

Dalies ar šo ziņu

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli