Pirmdiena, 3. augusts Augusts
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

UZMANĪBU! TIEK MEKLĒTS! 10000 eiro atlīdzība

UZMANĪBU! TIEK MEKLĒTS! 10000 eiro atlīdzība
Foto: Publicitātes
20.07.2020 16:56

Academy Vitality

Esiet sveicināti!

2019. gadā franču uzņēmējam Filipam de Nuā piederošā “Academy Vitality” centra teritorijā (Latvija, netālu no Aizputes pilsētas ), notika virkne noziegumu.

Pirmais incidents noticis naktī no 3. uz 4. augustu, kad nezināma persona mēģināja ievietot spridzekli automobilī, kas stāvēja viesiem paredzētajā autostāvvietā.

Spridzekli, kas ,par laimi, nenostrādāja līdz galam, no rīta atrada centra darbinieki zem automašīnas.

Blakus automašīnai tika atrasta zīmīte ar draudiem un aicinājumu atstāt vietu. Šo vēstījumu noziedznieks piestiprināja pie koka ar kaujas patronas palīdzību.

Otrais gadījums nelika sevi ilgi gaidīt, un 2019. gada naktī no 13. uz 14. novembri plkst. 03:30 nezināma persona iekļuva centra teritorijā un aizdedzināja 3 automašīnas, kas bija novietotas viesu autostāvvietā.

Foto no novērošanas kameras

Ugunsgrēka laikā bija dzirdami plaukšķi, un, kā vēlāk tika noskaidrots, tos radīja eksplodējošas patronas, kuras noziedznieks izbēra zem automašīnām. Cietušo nav.

Lūdzam visus, kam ir zināma jebkāda ar noziegumiem vai noziedzniekiem saistīta informācija, sazināties ar mums pa tālruni: +37166555052 (WhatsApp) vai rakstīt uz e-pastu: supersmmshiki@gmail.com.

Iespējams, ka nozieguma veikšanas laikā ļaundaris varēja apdedzināt sev seju un rokas. Nav izslēgts, ka ļaundarim ir sejas ādas bojājumi un var nebūt uzacu un skropstu. Iespējams, jūs esat redzējuši vai dzirdējuši no paziņām par kādu personu ar līdzīgu aprakstu.

Nozieguma laikā visā centra teritorijā dega gaisma un tika veikta videonovērošana, tādēļ mums ir videoieraksts ar noziedznieku, kā arī informācija par viņa gaitu un miesas uzbūvi. Ar novērošanas kamerām uzņemtos videoierakstus var apskatīt šeit:

 

Gadījumā, ja jūsu informācija būs vērtīga, patiesa un ,pats galvenais, palīdzēs noķert noziedznieku, “Academy Vitality” centra vadība apņemas izmaksāt atlīdzību 10 000 EUR apmērā.

Mēs vēlamies atrast noziedznieku un iesim līdz galam.

Lai visiem laba diena!

20 komentāri

2020-07-20 22:29

///: Tā nav tā pati vieta, kur tika apšauti pāris cilvēki?
Ja tā analizēt, sanāk, ka valsts policija ir pilnīgi bezjēdzīga mazu bērnu atrast mežā nav spejīga, slepkavu arī nevar atrast, ko tad viņi var darīt? Izrakstīt protokolus un sist ar alkoholiķus?

2020-07-21 08:44

Asaka: Kur izpalika gadijums ar sašautajiem cilvēkiem?

2020-07-21 13:40

Jeblonskis: Varēja vel ielikt kaukādu 909 nummuru, ar 7€ par zvanu. Lai naivie jampampiņi sapelna.
Savādāk kaukāds SIa Rigatta 66555052 pa 1€ minūtē nekādu baigo naudu jau neienesīs.

2020-07-21 14:55

Liepaja123: Jūs ko, nopietni? 2019 gads.

2020-07-22 06:55

Aleksandr Tr: Просто так взрывчатку не будет ставить или поджигать. Может нужно долг партнерам вернуть вовремя?🤔😌

2020-07-22 08:47

fuj fuj: kaut kads mentali nestabilais izskatas:/

2020-07-22 09:44

gits: mail adrese ar nu tāda vai zin...

2020-07-24 11:00

ccc: Policija nu gan ir mums švaka. Ir tik daudz veidi, kā pievilināt un notvert vainīgos. Bet, nekā. Un gan jau tas ātzemnieks arī nav bez vainas. Tāpat vien neviens nešaudīsies un draudus nesūtīs. Atšķetināšanas pavedieni, kur noteikti iratrodami. Ja tik mums būtu tik spējīga policija kā ASV, kur laiku ir dzīvots. Tur ir tempi pavisam savādāki. Izmeklētāji tur ir ļoti izglītoti un gudri. Bet te, pie mums...-noziedzinieku paradīze! Paskat pat bēdīgi slavenais Fēniss nav notiesāts par cilvēka saduršanu! Staigāja brīvībā, kamēr atkal sadarījis briesmu lietas! ASV jau sen tāds būtu aiz restēm, negaidot kaut kādu liecinieku no jūras! Pierādījumi taču pietiek. Un 2 pedofilus Liepājas tiesa vēl ņem un attaisno, piespriežot piespiedu darbus!!! Nu, cirks absolūts! ASV pie šāda situācija nebūtu nekad. Tādas "tiesneses" kā pedofilu "tiesātājas" savā amatā vairs nestrādātu un kolēģus neapkaunotu! Likumsargi vēl papētītu vai arī viņas nav iesaistītas pedofilijas lietas darbībās! Bet mūsu likumsargi&instances absolūti neko nedara! Noziedzinieku paradīze ir Liepājā, arī Latvijā!

2020-07-25 12:41

migrants: Tā neko seve 🙄Šaušana, draudi, dedzināšana 2 gadu garumā un nav zināmi ne motīvi, ne ieinteresētās personas? It kā īsti neesot pat zināms, kam īsti pieder Vitalitātes Akadēmija. Nesen taču tur vēl tika filmēts šovs. Laikam bizness ir tik ienesīgs, kā retired kurs

2020-07-25 15:34

Kamene: Sievastēva, Krievijas sieriņu magnāta konkurentu darbiņi,100%

2020-07-25 18:32

KKK: Aizpute pati par sevi ir visai krimināla un nedroša pilsēta(tas reklamēts netiek)
Bet beidzot arī pie mums ir ASV demokrātija un brīvība---šauj ,spridzina..u.t.t.
Bet to fraņču uzņēmumu vajag patriekt tāpat ,.
Bet neredzu problēmu vainīgā atrašanā---labs ,ļoti labs IT spečuks /hakeris ar labu kompi un programmu no tā video var dabūt tīri labu feisa bildi ..
Dzirdēts par Aizputes gala kaut kādiem brāļiem bandītiem--no kuriem pārējie raustās.Ar tiem tad ar vajag sākt--izvest mežā uz""interviju"" par notikuša viedokli))100%% --atradīs pēc tam >.
Bet Vitalitātes akadēmija ))uzrauj smieklus --viens vitalizētais nu ir,)))
10 000 eu,tas ir pupu mizas..jāpiesola vairāk--tad arī savējais savējo nodos)))

2020-07-27 13:29

TMZ: " labs IT spečuks /hakeris ar labu kompi un programmu no tā video var dabūt tīri labu feisa bildi .." :D :D :D
CSI pārskatījies!!!
Ja Tev doti 3 x 5 pikseļi tad tur var grozīt kontrastus un spilgtumus cik gribi, neko vairāk par 3 x 5 pikseļiem nesaskatīsi!
Feisa bildi, hakeri, ar labu kompi! :D :D :D

2020-07-27 21:39

...: Nevajag būt vainīgam kur, pietiek ar to, ka nemaksā jumtam vai bizness pārāk konkurētspejīgs. Vai kāds grib to zemi. Nav ko būt tik naiviem. Arī Liepājā "palūdz" paiet malā

2020-07-28 13:58

pasaku tēvs: Nestāsti, nav vairs nekādi '90, neviens nevienam nemaksā, arī tava konkurētspēja nevienu neinteresē. Par zemi Aizputē nemaz nerunājot, nav tā nekāda Jūrmala, nevajadzīgas zemes tur ir pārpārēm un neko tā tur nemaksā.

2020-07-31 00:21

resnā d.: Tā vietā, lai liktu sludinājumus, varēja pieņemt darbā pendzi ar bisi un kranci - visefektīvākā apsardze visos laikos. Jēgas no tām kamerām? Lai kopā ar poličiem dok.filmiņas paskatītos?

2020-08-01 07:14

ciklops: Dīvaina gaita, izskatās pēc sievietes.Vai nu tas dēļ mugursomas.Vīrieši it kā savādāk skrien.

2020-08-01 11:50

Sandra Briķe: Policija nav spējīga atklāt ne smagus, ne sevišķi smagus noziegumus. 2017.gada decembrī un atkārtoti 2018.gada februārī Aizputē Pasta ielā gandrīz nodedzināja ēku, radot ap 300 000 eiro zaudējumus. Pēc pirmās reizes, kad bija vissmagāk, policija pat apskati neuzrakstīja un pat neparunāja ar cietušo, bet uzreiz ar dažiem teikumiem uzrakstīja atteikumu. Tad īpašniekš privāti maksāja ekspertam, lai pierādītu ļaunprātīgu dedzināšanu, un pēc diviem mēnešiem, kad dedzināja otrreiz, un bija jau uzsākts remonts, divas nedēļas zvanīja dažādām policijas amatpersonām un lūdzās apskati par pirmo dedzināšanu, līdz atbrauca policija un pārmeta cietušajai, ka viņa neko nav iepriekš teikusi, ka durvis uzlauztas, bet ar viņu pat neviens nebija aprunājies, un cilvēkam tādās reizēs ir šoks, bet, kad beidz strādāt ugunsdzēsēji, policijai ir jātaisa rūpīga apskate un jānozīmē ekspertīzes.
Toties, kas attiecas uz šo notikumu, tad vainīgais ir jāmeklē tajā virzienā, kas uzkūdīja naktī no 14.uz 15.novembri 2019.gadā, ar specvienību maskās un suņiem, taisīt brutālu, sitot cilvēku, kā arī otru neapģērbtu, izraujot no gultas un liekot sēdēt stūrī visu nakti, pat neizskaidrojot tiesības uz advokātu un liedzot pazvanīt. Šo neatliekamu ar prokurores nelikumīgu sankciju un pēc tam tiesneses nelikumīgu akceptu, ka viss noticis likumīgi, kratīšanu pie pensionāriem ar veselības problēmām insulta pārcietuša slimnieka), kas varēja beigties letāli, bet šis cilvēks 90.gados cīnījās pret organizēto noziedzību. Bet pēc tam vēl šovu policija turpināja pie cita pensionāra, kurš arī cīnījās pret organizēto noziedzību, bet IDB vēl līdz šim nav pabeidzis pārbaudi abos gadījumos par dienesta pilnvaru pārsniegšanu un pat iespējamu ļaunprātīgu amatu izmantošanu, veselu rindu rupjiem likuma pārkāpumiem, un nav saprotams, ko gaida?! Droši vien gaida, kad pensionāri nomirs un tad varēs visas lietas izbeigt!!! Nav līdzējušas pat sūdzības valsts augstākām amatpersonām – ne Prezidentam, ne Ministru Prezidentam, ne Ģenerālprokuroram, ne Valsts policijas priekšniekam, Tiesībsargam u.c., jo visi tikai atrakstās, bet uz kliedzošiem, rupjiem likumu un cilvēktiesību pārkāpumiem, nav reaģējuši
Bet, kurš par šo nieka naudu kaut ko ziņos, tad jau būtu arī ziņojuši par to, gadījumu, kad pie šā paša īpašuma vārtiem, ceļa Aizpute – Kalvene malā, sašāva 3 cilvēkus ar automātu. Man ir zināmi fakti, kad cilvēku gandrīz nogalina, bet kriminālprocesu 3 reizes izbeidz, kā arī citi policijas bezdarbības fakti, kad tiek apdraudēta cilvēku veselība un dzīvība. Ko tagad liek tādus sludinājumus, vai, lai atkal imitētu, ka kaut ko dara, bet kā ar cilvēku veselībām un dzīvībām, ko tās šajā valstī ir vērtas???

2020-08-01 12:26

Sandra Briķe: Un vēl, vai tā prokurore un tiesnese vispār noskatījās to video, pārbaudīja pierādījumus un pamatu kratīšanas veikšanai, vai paskatījās personas, ar insultu izslimojušās, dzimšanas gadu, ka tam tūlīt 70, bet skrien kā tāda stirniņa, varbūt tā ir sieviete? Man kauns gan par tiesnesi, gan pieredzējušo ar lielu izmeklēšanas stāžu prokurori, jo abas bija manas kolēģes, kā tādām var uzticēt lemt par cilvēku likteņiem, ja elementāras lietas nav zināmas??? No tā laika, kad es strādāju 90.gados par vecāko izmeklētāju prokuratūrā, mums nebija tehniskas iespējas, 'bet mums bija vairāk pelēkās šūniņas un atbildība par savu darbu, bet tagad ,ka tik kaut kā vai arī kā vajag, bez redzējuma, ka aiz katras lietas stāv dzīvs cilvēksu!!! Mums bija ļoti nopietni jāgatavojas, lai dabūtu sankciju, bet tagad, kad ir cilvēktiesību 8.nodaļa LR Satversmē, tai uzspļauj virsū!!! Visās tiesībsargājošās iestādēs darbs ir sagriezies ar kājām gaisā, tagad ar 6 mēnešu kursiem var kļuūt par izmeklētāju, bet mēs studējām arī tiesu medicīnu, varējām veikt primitīvas ekspertīzes secinājumus, un, galvenais, drosmīgi riskējām ar savu dzīvību un veselību, lai aizsargātu cilvēkus!!! Tagad no policijas ir jābaidās un man kauns, ka tādā iestādē jāstrādā mūsu bērniem, kuriem arī jācieš no šīs sistēmas!!!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz