Piektdiena, 3. maijs Uvis, Gints

“Lauvas 2” zaudē arī otreiz un noslēdz sezonu ceturtajā vietā

26.04.2012 21:55

Ceturtdien Latvijas Basketbola līgas (LBL) otrās divīzijas bronzas medaļas ieguva BK “Saldus” basketbolisti, kuri mājās ar rezultātu 84:76 uzveica “Liepājas Lauvas 2”, izcīnot uzvaru sērijā ar 2:0.

Mājinieki atklāja rēķinu jau ar savu pirmo uzbrukumu un vadību vairs pirmajā puslaikā nezaudēja. Četras minūtes pirms ceturtdaļas beigām pirmo reizi panākts desmit punktu pārsvars (19:9), bet līdz izskaņai liepājnieki nedaudz pietuvojās. Otro ceturksni saldenieki sāka ar izrāvienu 8:0, pirmo reizi mačā arī pārsniedzot desmit punktu starpību (33:19). Liepājnieki vairākas reizes pietuvojās līdz sešu punktu attālumam, bet puslaika pārtraukumā Saldus vienība devās pie plus četri – 45:41.

Pēc pārtraukuma kopīgiem spēkiem liepājnieki ne vien izlīdzināja rezultātu, bet trīs ar pusi minūtes pēc sākuma pirmo reizi izvirzījās vadībā (51:49). Pēdējā ceturtdaļā liepājniekiem vēl bija četru punktu pārsvars (74:70), bet saldenieki turpināja ar izrāvienu 13:2, atjaunojot vadību un, sākoties pēdējai minūtei, sasniedza septiņu punktu pārsvaru (83:76). Mača beigu sirēnai skanot, 84:76 par labu mājiniekiem “Saldus” basketbolistiem, kas līdz ar to izcīnīja uzvaru sērijā un saņēma bronzas medaļas.

Rezultatīvākais sezonas pēdējā spēlē bija Jānis Līcītis, kurš guva 32 punktus, tāpat Jānim arī 12 bumbas zem groziem. Edgaram Buiķim desmit punkti, deviņas rezultatīvas piespēles un septiņas atlēkušās bumbas. “Lauvu” labā 21 punkts un deviņas bumbas Robertam Krastiņam, bet 15 punkti un septiņas bumbas Renāram Magonem.