Piektdiena, 17. maijs Umberts, Herberts, Dailis

“Liepāja/Triobet” izcīna otro panākumu

20.10.2012 17:28

Pie otrās uzvaras Baltijas Basketbola līgas (BBL) B apagšgrupas spēlē izdevies tikt “Liepāja/Triobet” vienībai, kura savā laukumā uzņēma “Juventus” komandu no Lietuvas, izrādoties pārāki ar rezultātu 85:77.

Lai gan mača rezultātu atklāja “Juventus” vienība, liepājnieki jau līdz ar pirmajām minūtēm turēja vadības grožus savās rokās panākot 11:5. Līdz pat ceturkšņa beigām mājinieki prata saglabāt sev tīkamu rezultātu, uzvarot tajā ar 24:22. Otrā ceturtdaļa gan tik labi neiesākās un viesi panāca 31:28 savā labā. Neilgi līdz puslaika beigām Toms Leiteris ar diviem precīziem sodiņiematguva vadību Liepājas vienībai (41:39), bet pirmajam periodam noslēdzoties rezultāts 43:42 par labu “Juventus”.

Otrā puslaika sākumā viesi spēja panākt līdz šim lielāko savas komandas labā ar 47:42. Līdz izšķirošo desmit minūšu sākumam, lielā mērā pateicoties Ingum Jakovičam, “Liepāja/Triobet” spēja atgūt vadību un noslēgt trešo ceturksni ar 58:53. Liepājnieki pedējās ceturtdaļas sākumā iekrāja +9 (65:56), tomēr “Juventus” līdz spēles beigām spēja pievilkt līdz minimumam – 70:71. Vadību gan laukuma saimnieki neatdeva un svinēja uzvaru ar 85:77. Pateicoties šim panākumam “Liepāja/Triobet” savā grupā pakāpusies uz otro pozīciju, priekšā atstājot vien igauņu “TU/Rock”, kura zaudējuma rūgtumu vēl nav piedzīvojusi.

Rezultatīvāko spēli šajā sezonā BBL ietvaros aizvadīja Ingus Jakovičš un Ernests Ezerskis, kurš katrs guva pa 20 punktiem, savukārt 13 un 11 punktus guva attiecīgi Pāvels Pastušeņa un Arnolds Helmanis, kas arī ir spēlētāju labākie rādītāji BBL šosezon.