Piektdiena, 17. maijs Umberts, Herberts, Dailis

“Liepāja/Triobet” zaudē bijušā trenera klubam

16.11.2012 22:07

Piektdienas vakarā “Liepāja/Triobet” viesojās pie Sanda Buškevica, Raita Grafa un Edgara Čundas Valgā, kur zaudēja mājiniekiem.

Valgas kluba rindās sākumsastāvā devās Čunda un Grafs, kurš pie tam arī atklāja mača rezultātu. Lielā mērā pateicoties tieši Grafa un Čundas pūlēm, viesi nevarēja strauji palielināt rezultāta starpību.

Ceturtdaļas pēdējā minūtē liepājnieki Briča un Krūmiņa pūlēm tomēr guva vairākus punktus pēc kārtas, un ceturtdaļu viesi noslēdza ar +6 (16:10). Otrās ceturtdaļas sākumā aktīvs bija Čunda – guva punktus, pārkāpa noteikumus un arī kļūdījās, tomēr igauņu paļāvība neatmaksājās – liepājnieki joprojām bija drošā attālumā. Pirmais puslaiks noslēdzās ar +8 liepājniekiem (29:21). Rezultatīvākie viesiem bija Jakovičs ar sešiem un Leiteris ar pieciem punktiem, bet Valgas rindās rezultatīvākie bija Čunda un Grafs ar septiņiem punktiem.

Otrais puslaiks turpinājās līdzīgā gultnē, liepājniekiem esot drošā vadībā. Viesu pārsvars stabili turējās 10-13 punktu robežās. Pēdējās minūtes Valgas komandai grozu gūšana nesekmējās, un liepājnieki pauzē varēja doties ar 12 punktu pārsvaru (47:35). Ceturtās ceturtdaļas sākumā mājinieki sakopoja spēkus un pamazām sāka deldēt liepājnieku pārsvaru. Valgas galvenā punktu gūšanas mašīna ceturtdaļas sākumā bija Grafs, un mājinieki spēja pietuvoties pat līdz -5 (49:54). Grafa un Varesa pūlēm Valgas komanda ne tikai izlīdzināja rezultātu, bet arī izvirzījās vadībā un izcīnīja uzvaru ar 60:57.

Liepājniekiem izcēlās Toms Leiteris ar 10 punktiem, bet Artim Atem – astoņi punkti un septiņas atlēkušās bumbas. Valgas komanda izcīnīja pirmo uzvaru sešās spēlēs, bet liepājniekiem šis bija ceturtais zaudējums arī sešos mačos.

Uzvarētājiem trešdaļu punktu 29 minūtēs un 29 sekundēs guva Raitis Grafs, papildus izcīnot piecas atlēkušās bumbas un labāko efektivitāti komandā 24. Edgars Čunda 23 minūtēs un 11 sekundēs guva septiņus punktus un izcīnīja sešas atlēkušās bumbas.

“Valga/Maks&Moorits” – “Liepāja/Triobet” 60:57 (10:16, 11:13, 14:18, 25:10)

“Valga/Maks&Moorits”: Grafs 20, Varess 12, Petersons 9, Čunda 7, Oja 6, Grims 3, Jarvelainens 3, Leoks, Paidra, Kaljuvē, Rannula.

“Liepāja/Triobet”: Leiteris 10, Jakovičs 9, Ate 8, Bricis 7, Ezerskis 7, Ārčers 4, Magone 4, Pleiters 3, Pastušeņa 3, Endzels, Miglinieks.