“Liepājas Lauvas” netiek galā ar “TU/Rock” (video)

06.10.2012 15:50

Sestdien, 6. oktobrī, divas Latvijas komandas aizvadīja otrās kārtas spēles Baltijas Basketbola līgā. “Liepājas Lauvas” B grupas mājas spēlē zaudēja Igaunijas vicečempioniem “Tartu Rock” ar rezultātu 60:83.

Pirmajā kārtā abas komandas izcīnīja pārliecinošas uzvaras. Liepājnieki apspēlēja Igaunijas astoto spēcīgāko komandu no Valgas (96:66), savukārt Tartu basketbolisti izbraukumā sagrāva Jelgavu ar 96:62. Sestdien grupas favorīti aizveda uzvaru arī no Vēju pilsētas. Liepājnieku sastāvā nevarēja spēlēt savainotais Toms Leiteris.

Pirmajā ceturtdaļā labāk izskatījās “lauvas”, izvirzoties vadībā ar 16:8. Turpinājumā viesi uzspieda agresīvu aizsardzību, parādot gan organizētu komandas spēli, gan augstāku individuālo meistarību. Pēc divdesmit nospēlētām minūtēm 31:22 pretinieku labā.

Trešajā ceturtdaļā Tartu ofensīva turpinājās, samērā ātri panākot divdesmit punktu starpību 50:30. No šī brīža viesi nedaudz samazināja aizsardzības žņaugus un liepājnieki biežāk tika pie groza guvumiem, taču ”Rock” spēja atbildēt bez maksimālas piepūles. Nospēlējot trīs ceturtdaļas, 58:42 par labu Tartu. Atlikušajā laikā būtiskas pārmaiņas laukumā nenotika un Igaunijas vicečempioni savā rēķinā ierakstīja otro uzvaru.