“Liepājas metalurgs” noliek čempiona pilnvaras

18.03.2013 20:57

Latvijas hokeja čempionāta finālā kā pirmie šodien iekļuvuši “SMScredit.lv” hokejisti, kuri šodien atkārtoti apspēlēja “Liepājas Metalurgu 2” (4:3), sērijā triumfējot ar 2-0.

Liepājā, kur šovakar viesojās “SMScredit” komanda viesi arī atklāja mača rezultātu. Spēlējot skaitliskajā vairākumā 1:0 jau desmitajā spēles minūtē panāca Renārs Undelis, bet pēc pusotras minūtes Andrejs Lavrenovs dubultoja “kreditoru” pārsvaru. Otrās spēles trešdaļas ievadā Jānis Straupe “Liepājas Metalurgam 2” vienus vārtus atguva, taču spēles turpinājumā Ronalds Cinks un Sergejs Pečura palielināja viesu pārsvaru līdz trim vārtiem – 4:1. Spēles 58. minūtē kurzemnieki Laura Bajaruna rokām vienus vārtus atguva, un pēc brīža noņēma vārtsargu, laukumā sūtot sesto laukuma spēlētāju. Jau mača pēdējā minūtē Straupe guva savus otros vārtus, atgūstot vēl vienu ripu, taču kā vēlāk izrādījās, neko vairāk laukuma saimnieki nespēja. Zaudējums ar rezultātu 3:4, kas nozīmē, ka čempioni savas pilnvaras nolikuši.