Trešdiena, 17. aprīlis Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Liepājniekiem minimāls zaudējums un BAČ sezona noslēgusies (video)

10.03.2012 16:50

“Liepājas Metalurgs” hokejisti šodien piedzīvoja trešo zaudējumu Baltkrievijas Atklātā čempionāta (BAČ) ”play-off” pirmās kārtas spēlē pret Grodņas ”Neman” (2:3) un zaudēja arī visā sērijā ar 1-3. Līdz ar to liepājniekiem BAČ sezona noslēgusies.

Pirms šīvakara mačā Liepājā rezultāts sērijā bija par labu Latvijas izlases hokejistu Kaspara Saulieša un Sergeja Pečuras (šodien spēlēja tikai otrais) pārstāvētās Grodņas ”Neman” komandas labā (2-1) un tikai uzvara ”Liepājas Metalurgam” ļautu sēriju pagarināt līdz piektajam mačam.

Maču liepājnieki iesāka veiksmīgi un radīja vairākus vārtu gūšanas momentus, kurus gan realizēt nespēja. Pirmās spēles trešdaļas ievadā mājinieki divreiz nonāca mazākumā, taču abas reizes spēja nosargāt savus vārtus neskartus. Perioda noslēgumā vairākums arī metalurgiemun, tāpat kā viesi, arī liepājnieki viena spēlētāja pārsvaru izmantot nespēja. Otrā perioda vidū gan mūsējiem atkal noraidījums un šoreiz ”Neman” to izmantoja, atklājot mača rezultātu. Spēles 34. minūtē Gunārs Skvorcovs rezultātu līdzsvaroja, taču pēc nedaudz vairāk kā minūtes viesi atjaunoja vienu vārtu pārsvaru – 2:1. Trešo spēles daļu liepājnieki aizvadīja pietiekami aktīvi, taču rezultātā to pārvērst spēja vien nedaudz vairāk kā trīs minūtes līdz mača pamatlaika beigām. Labi vārtu priekšā nocīnījās Ramonds Tubelis, panākot līdzsvaru – 2:2. Sēriju pagarināt gan ”Neman” nevēlējās un pusotru minūti līdz spēles pamatlaika beigām uzvaru viesiem izrāva Pāvels Bojarčuks – 3:2. Iespējas panākt līdzsvaru, tādejādi arī mača pagarinājumu liepājniekiem bija, taču šoreiz nekā.

Zaudējums spēlē ar 2:3, bet visā sērijā ar 1-3 un tālāk soļo Pečura, Saulietis un Co, bet liepājniekiem šī BAČ sezona noslēgusies.