”Metalurgi” rāda komandas raksturu, tomēr atkal piedzīvo zaudējumu

02.03.2013 18:58

Šodien “Liepājas metalurgs” spēlētāji Soļigorskā aizvadīja otro spēli Baltkrievijas Atklātā hokeja čempionāta (BAČ) izslēgšanas spēļu ceturtdaļfinālā, kurā atkārtoti tikās ar vietējo hokeja klubu ‘’Šahtjor’’. Liepājnieki spējot gūt divus vārtus spēlējot mazākumā, tomēr piekāpās spēles papildlaikā ar rezultātu 4:5.

Abas komandas vakar aizvadīja pirmo BAČ ¼ fināla izslēgšanas spēli, un tajā liepājnieki piekāpās ar rezultātu 0:2. Metalurgi ielaida savos vārtos pa vienai ripai pirmajā un otrajā periodā, bet paši pie vārtu guvuma netika.

Liepājnieku treneri šovakar savas komandas vārtos atkal bija ielikuši metalurgu nomināli otro vārtsargu J.Auziņu. Kā rezerves vārtsargs liepājniekiem tika pieteikts J. Kalniņš. Laukuma spēlētāju sastāvs bija tāds kā pēdējās spēlēs regulārā čempionāta, un no vadošiem spēlētājiem iztrūka tika T. Zeltiņš, kurš turpina ārstēt savainojumu. Toties sastāva pieteikumā bija parādījies R. Kaļinovska uzvārds.

Spēles rezultāts tika atklāts pirmā perioda 11. minūtē, kad precīzs bija mājinieks V.Suško. Perioda 15. minūtē mājinieki izmantoja N.Ališauska noraidījumu un rezultātu dubultoja. Liepājnieki atkal periodā nespēja gūt vārtus, un tādējādi tie jau 80. minūtes nebija spējuši pārspēt mājinieku vārtsargu M.Šibanovu,

Otrais periods metalurgiem sākās ar diviem noraidījumiem, bet tieši spēlējot mazākumā Ģ. Ankipāns spēja gūt pirmos vārtus liepājnieku labā. Tomēr metalurgu prieki nebija ilgi, jo perioda sestajā minūtē mājinieki atjaunoja divu vārtu starpību.

Trešo periodu aktīvāk sāka liepājnieki, un jau 53. sekundē tas vainagojās ar vārtu guvumu. Vārtus no L. Bajaruna piespēles guva Ē. Ševčenko. Kad trešajā periodā bija nospēlētas tieši četras minūtes L. Bajarūns savai piespēlei pieplusoja arī vārtu guvumu. Tomēr J. Baukins pēc divām minūtēm atkal vadībā izvirzīja mājiniekus. Spēles 57. minūtē J. Straupe otrreiz aizvadītajā spēlē pārspēj mājinieku vārtsargu metalurgiem, spēlējot mazākumā. Spēles pamatlaikā komandas vairāk vārtus neguva, un tās bija spiestas aizvadīt spēles papildlaiku.

Spēles papildlaikā metalurgi divreiz spēlēja mazākumā, un vienu no tiem mājinieki realizējā. Spēles gala rezultāts 4:5, bet sērijā ‘’Šahtjor’’ ieguvuši vadību ar 2:0.

‘’Liepājas metalurgs’’ komanda trešo BAČ ¼ fināla izslēgšanas spēli aizvadīs 5. martā pulksten 18:30, kad Liepājas ledus hallē tiksies ar ‘’Šahtjor’’ spēlētājiem..

Pārējie BAČ izslēgšanas spēļu rezultāti 02.03.2013

Komanda Rez. Komanda Piezīme

Žlobina 6:1 Novopolocka

Gomeļa 2:3 OT Minska Saulieti 0+1=1;+1;0;Tribuncovs 1+0=1;+1;4

Grodņa 4:3 Lida

BAČ 2012/2013. gada sezonas izslēgšanas spēle

Šahtjor – Liepājas metalurgs – 5:4 OT (2:0;1:1;1:3;1;0)

Vārti: 10:52 1:0 Suško (Jefimenko; Volkovs), 14:09 2:0 Kambovičs (vairākumā) (Medveģevs; Švedovs), 23:49 2:1 Ankipāns (mazākumā) (bez piespēles), 28:53 3:1 Stass (Nikolajevs; Čupris), 40:53 3:2 Ševčenko (Bajaruns), 44:00 3:3 Bajaruns (Ališauskas; Zabis), 46:22 4:3 Baukins (Čupris; Jefimenko), 56:06 4:4 Straupe (mazākumā) (Gipters), 68:14 5:4 Jefimenko (vairākumā) (bez piespēles)

Vārtsargi: Mihails Šibanovs – Jānis Auziņš

Soda minūtes: 8:20 (4:6;2:6;2:4;0:4)