“Metalurgs 2” notur uzvaru pret “Rīgas/Prizmas” otro komandu

29.01.2013 22:29

Šovakar aizvadīta viena spēle Latvijas hokeja čempionātā. “Rīga/Prizma” II spēja atgūt divus vārtus, tomēr piedzīvoja neveiksmi pret “Liepājas Metalurgu 2”.

Liepājniekiem ar 2+1 izcēlās Pauls Hodzko, bet 1+2 Edgara Homjakova kontā.

Spēli krietni labāk iespēja liepājnieki, kas devītajā minūtē atklāja rezultātu – Pauls Hodzko meta precīzi pēc Edgara Homjakova un Regnāra Kaļinovska piespēlēm. Pēc 66 sekundēm Oskars Daubers par sitienu pretiniekam ar nūju nopelnīja divas minūtes, bet “Metalurgam” vajadzēja nepilnu pusotru minūti, lai realizētu pirmo vairākumu – atkal precīzi meta Homjakovs (2:0).

Pagāja tikai 68 sekundes, un “Metalurgs” bija vadībā jau ar trīs vārtu pārsvaru – pie trešā rezultativitātes punkta tika Homjakovs un Hodzko, kurš šoreiz bija asistenta lomā. Mača 17.minūtē Jānis Puriņš atguva vienus vārtus, bet trešdaļas izskaņā komandas apmainījās ar noraidījumiem.

Otrajā trešdaļā vārti netika gūti, toties bija daudz noraidījumu. Kopumā otrajā periodā tika nopelnītas 14 minūtes, bet spēles 39.minūtē “Metalurgs” varēja atjaunot trīs vārtu pārsvaru – jau pieminētais Daubers vēlreiz pārkāpa noteikumus, bet Homjakovs nespēja realizēt soda metienu. 48.minūtē Ričards Briška pēc Puriņa piespēles deficītu samazināja līdz minimumam (2:3), tomēr lielākiem varoņdarbiem “Rīgas/Prizmas” otrā komanda nebija spējīga.

“Liepājas Metalurgs 2” ar 39 punktiem 23 spēlēs nostiprinājās ceturtajā vietā. Trešajā vietā ar 47 punktiem ir “Ozolnieki/Monarch”, bet līdere ar 58 puntkiem ir “Smscredit.lv”. “Rīga/Prizma” II 22 mačos ir 11 punkti, kas astoņu komandu konkurencē dod septīto pozīciju.

Rīga/Prizma II – Liepājas Metalurgs 2 2:3 (1:3, 0:0, 1:0)
Vārti: 8:07 Hodzko (Homjakovs, Kaļinovskis) 0:1, Hodzko (Homjakovs, Makarovs, vair.) 0:2, 11:48 Homjakovs (Kaļinovskis, Hodzko) 0:3, 16:49 Puriņš (Valdmanis, Brants) 1:3, 47:27 Briška (Puriņš) 2:3
Soda minūtes: 14:10
Vārtsargi Nauris Grīnvalds – Henrijs Ančs (Reinis Petkus, no 30:20)