Trešdiena, 22. janvāris Austris

Pilsētas basketbola čempionāta kalendārs un rezultāti

Pilsētas basketbola čempionāta kalendārs un rezultāti
01.10.2019 15:11

liepajniekiem.lv

Datums Divīzija Laiks Komandas Rezultāts
 2.novembris  1.divīzija  12:00  Ģeodēzists – Grobiņa 48:51 (9:16, 19:15, 14:13, 6:7)
 2.novembris  2.divīzija  13:30  Lesjofors – LSSS 69:55 (11:12, 22:12, 15:19, 21:12)
 2.novembris  2.divīzija  15:00  Gavieze – Liepājas Universitāte 77:52 (23:11, 19:13, 18:12, 17:16)
 3.novembris  1.divīzija  12:00  Oskara Transports – Kempings ODS 95:48 (24:14, 21:21, 22:6, 28:7)
 3.novembris  1.divīzija  13:30  LPPP/Nīca – Promenade Hotel 89:59 (25:22, 21:14, 20:14, 23:9)
 3.novembris  2.divīzija  15:00  Fēnikss – SK Jumts 65:69 (21:16, 15:15, 9:19, 20:19)
 6.novembris  2.divīzija  19:30  Kraukļi – LSSS 53:61 (19:15, 6:15, 12:17, 16:14)
 10.novembris  1.divīzija  13:00  Promenade Hotel – Grobiņa 76:85 (19:27, 21:14, 20:25, 16:19)
 10.novembris  2.divīzija  14:30  SK Jumts – Lesjofors 74:75 (19:24, 16:10, 20:23, 12:10, 7:8)
 10.novembris  2.divīzija  16:00  Liepājas Universitāte – Fēnikss 57:77 (12:22, 14:11, 14:24, 17:20)
 13.novembris  2.divīzija  19:00  LSSS – Fēnikss 59:72 (17:23, 19:19, 6:18, 17:12)
 16.novembris  1.divīzija  10:30  Kempings ODS – LPPP/Nīca 57:105 (8:20, 13:32, 23:29, 13:24)
 16.novembris  2.divīzija  12:00  Gavieze – SK Jumts 82:66 (25:18, 10:15, 26:21, 21:12)
 16.novembris  2.divīzija  13:30  Liepājas Universitāte – Lesjofors 49:93 (13:22, 7:23, 14:18, 15:30)
 16.novembris  1.divīzija  15:00  Promenade Hotel – Ģeodēzists 66:92 (11:18, 13:29, 22:20, 20:25)
 16.novembris  1.divīzija  16:30  Grobiņa – Oskara Transports 63:70 (20:16, 12:20, 19:21, 12:13)
 23.novembris  2.divīzija  12:30  LSSS – SK Jumts 90:69 (27:14, 19:13, 20:21, 24:21)
 23.novembris  2.divīzija  14:00  Lesjofors – Kraukļi 75:52 (14:8, 22:8, 15:15, 24:21)
 23.novembris  1.divīzija  15:30  Ģeodēzists – LPPP/Nīca 68:79 (16:18, 8:25, 31:14, 13:22)
 24.novembris  2.divīzija  12:00  Fēnikss – Gavieze 52:74 (17:20, 21:14, 8:19, 6:21)
 24.novembris  1.divīzija  13:30  Kempings ODS – Grobiņa 60:67 (18:17, 18:29, 12:12, 12:9)
 24.novembris  1.divīzija  15:00  Promenade Hotel – Oskara Transports 85:86 (21:11, 25:22, 13:23, 18:21, 8:9)
 27.novembris  2.divīzija  19:00  Gavieze – LSSS 52:77 (20:22, 9:17, 8:22, 15:16)
 1.decembris  2.divīzija  12:00  Kraukļi – Fēnikss  
 1.decembris  2.divīzija  13:30  SK Jumts – Liepājas Universitāte  
 1.decembris  1.divīzija  15:00  Oskara Transports – Ģeodēzists  
 1.decembris  1.divīzija  16:30  Grobiņa – LPPP/Nīca  
 8.decembris  2.divīzija  12:00  LSSS – Liepājas Universitāte  
 8.decembris  2.divīzija  13:30  Kraukļi – Gavieze  
 8.decembris  2.divīzija  15:00  Fēnikss – Lesjofors  
 8.decembris  1.divīzija  16:30  Kempings ODS – Promenade Hotel  
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

 

01.10.2019 15:11

liepajniekiem.lv

Dalies ar šo ziņu
Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)