Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

 Sveika jaukā un burvīgā daiļā dzimuma pārstāve! Ne tajā parastākajā vietā tiekamies! Bet gan jau mums katram savs iemesls un nenosodīsim par to viens otru!!! Laukā būs zibenīgi ātri piezadzies tumšais rudens, bet ķermenī manāms neliels apjukums, gribas vēl siltumu,karstus brīžus un pat dedzinošas sajūtas pēc lieliskās vasaras.Tāpēc vēlos tevi un sevi mazliet izraut no ikdienas, izbaudīt kaut ko no romantikas, gaišuma, tuvības, neparastu sarunu, bet varbūt vienkārši vēlies tikt samīļota cieši un saņemt saldu skūpstu uz savām lūpaām, un ļoti iespējams, ja rastos vēlme, arī loģiskas sekas tam visam! Pēc rakstura un dabas esmu miermīlīgs, labsirdīgs un protams smaidīgs vīrietis, cienu kā sevi, tā arī citus, nēesmu rupjš, kā arī esmu 34 g.v. Šo stāstu mēs sākam uz baltas lapas un rakstīsim mēs abi un ja esi drosmīga, tad uzraksti un liksim abi divi roku uz spalvas un rakstīsim, stāstu kā mēs vēlamies, neviss kāds mums saka. Neļauj ikdienas rutīnai pārņemt sevi, uzraksti man Vīrietim, būšu tava laimes un kaisles saliņa. 

Ievadi kodu, izcel savu sludinājumu un ievieto to saraksta augšgalā!

* Kods nepieciešams, ja vēlaties savu sludinājumu ievietot saraksta augšgalā.

Maksas sludinājumi portālā www.liepajniekiem.lv atradīsies sludinājumu saraksta augšgalā uz zaļa fona, tādējādi tas būs labāk pamanāms un efektīvāks.

Kā iegūt kodu?

Pakalpojums pieejams LMT, Tele2, Bite, Triatel, Swedbank un SEB bankas klientiem. Kodu var iegūt vai nu sūtot īsziņu, zemāk norādīto SMS tekstu sūtot uz numuru 1827, vai arī apmaksājot pakalpojumu, izmantojot internetbankas. Ja izmantojat internetbankas, atzīmējiet sev vēlamo banku un sludinājuma ilgumu un summu, norādītajā lauciņā obligāti ievadiet savu e-pasta adresi, uz kuru saņemsiet nopirkto kodu. Saņemtais kods ir derīgs izmantošanai vienu reizi. Tas jāizmanto 30 dienu laikā.

Uzmanību!
Izmantojot internetbankas, pakalpojums jums izmaksās lētāk.

Maksāt ar internetbanku

Iegādāties vairāk kodus ar garāku termiņu ir izdevīgāk!!!

Sludinājuma cena dienā: 0.00

Viena koda cena: 0.00

Kopā samaksai: 0.00

Maksāt ar SMS ar KODU uz 1827
Summa
Laiks
LIEP2
0,85 EUR
2 dienas
LIEP4
1,42 EUR
4 dienas
LIEP7
2,49 EUR
7 dienas
LIEP14
4.27 EUR
14 dienas

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!