Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Pērku dažādus padomju laika un senākus porcelāna servīzes arī pa daļām un pa pāriem vai pa vienam šķīvīši,krūzītes,mazas un lielas kanniņas ar un bez vāciņiem,cukurtraukus,cepumtraukus,dažādus ēdamrīkus,porcelāna un koka figūriņas,stikla traukus,tehniskās,pavārgrāmatas,močiem,mašīnām, u.c grāmatas,žurnālus,avīzes,skaņu plates,galda piederumus,metāla glāžu turētājus,dažādas figūriņas,stikla arī krāsainos traukus,glāzes u.c,senas fotogrāfijas,fotokartiņas,padomju rokaspulksteņus ejošus un neējošus,defektainus arī detaļās,nozīmītes,medaļas,monētas dažādas ari'padomju laika,senu Latvijas,Igaunijas,Lietuvas,Krievijas papīnaudu u.c,sieviešu dažāda veida bižuteriju dažādu ar un bez dzintara,sikla krāsainiem akmentiņiem,vecus radio aparātus u.,fotoparātus,objektīvus,dārgi dzintara iztrādājumus,binokļus,metāla glāzītes,karotes,dakšiņas,nazīšus,cukurtraukus un citus,sieviešu un vīriešu,vecus traukus,vāzes,augļu traukus,stikla glāzes,mēbeles,gleznas,bērnu mantas mašīnītes,lelles padomju laika u.c rotaļlietas,eglīšu rotājumus,mantiņas,metāla senas kārbas,senu radiotehniku,tumbas,meža ragus,gleznas arī padomju laika,stikla traukus glāzes,vāzes,metāla kaskas,kastes,mazgabarīta mēbeles arī padomju laika var interesēt u.c un daudz citus priekšmetus,Liepāja.

Ievadi kodu, izcel savu sludinājumu un ievieto to saraksta augšgalā!

* Kods nepieciešams, ja vēlaties savu sludinājumu ievietot saraksta augšgalā.

Maksas sludinājumi portālā www.liepajniekiem.lv atradīsies sludinājumu saraksta augšgalā uz zaļa fona, tādējādi tas būs labāk pamanāms un efektīvāks.

Kā iegūt kodu?

Pakalpojums pieejams LMT, Tele2, Bite, Triatel, Swedbank un SEB bankas klientiem. Kodu var iegūt vai nu sūtot īsziņu, zemāk norādīto SMS tekstu sūtot uz numuru 1827, vai arī apmaksājot pakalpojumu, izmantojot internetbankas. Ja izmantojat internetbankas, atzīmējiet sev vēlamo banku un sludinājuma ilgumu un summu, norādītajā lauciņā obligāti ievadiet savu e-pasta adresi, uz kuru saņemsiet nopirkto kodu. Saņemtais kods ir derīgs izmantošanai vienu reizi. Tas jāizmanto 30 dienu laikā.

Uzmanību!
Izmantojot internetbankas, pakalpojums jums izmaksās lētāk.

Maksāt ar internetbanku

Iegādāties vairāk kodus ar garāku termiņu ir izdevīgāk!!!

Sludinājuma cena dienā: 0.00

Viena koda cena: 0.00

Kopā samaksai: 0.00

Maksāt ar SMS ar KODU uz 1827
Summa
Laiks
LIEP2
0,85 EUR
2 dienas
LIEP4
1,42 EUR
4 dienas
LIEP7
2,49 EUR
7 dienas
LIEP14
4.27 EUR
14 dienas

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!