Aizvadīts Liepājas pludmales tenisa līgas pirmais posms

1. jūnijā aizvadīts Liepājas pludmales tenisa līgas pirmais posms, kurš pulcēja 108 dalībniekus, kas bija apvienojušies 54 pāros, lai sacenstos par posma uzvarētāja titulu trīs dažādās grupās, informē turnīra direktors Ģirts Antonovs.

Vidējā līmenī vīriešu konkurencē par posma uzvarētājiem kļuva Andris Ērglis un Rūdolfs Otto. (Foto: Elizabete Bethere)
05.06.2023 14:02

Liepājas pludmales tenisa līgas pirmais posms norisinājās vīriešu pāriem un sieviešu pāriem.

Šogad sacensības tiek aizvadītas trīs grupās – augstākajā, vidējā un iesācēju līmenī.

Augstākā līmenī savā starpā sacentās desmit vīriešu un astoņi sieviešu pāri, vidējā līmenī par uzvaru sacentās 11 vīriešu un 13 sieviešu pāri, bet iesācēju konkurencē par posma uzvarētājiem vēlējās kļūt pieci vīriešu un septiņi sieviešu pāri.

Augstākā līmeņa konkurencē vīriešiem par sacensību uzvarētājiem kļuva Ģirts Antonovs un Artis Zombergs, 2. vietā ierindojās Gints Siliņš un Kaspars Klamers, bet goda pjedestālu noslēdza Mārtiņš Ivanovs ar Kristapu Juškeviču.

Tikmēr sieviešu konkurencē uzvaru izcīnīja Guna Akerfelde ar Baibu Dambergu, kuras finālā uzveica Lindu Priekuli un Paulu Annu Vuciņu, tikmēr 3. vietu izcīnīja Zane Vilnīte un Laila Beiere.

Skats uz sacensību norisi. Foto: Elizabete Bethere

Vidējā līmenī vīriešu konkurencē par posma uzvarētājiem kļuva Andris Ērglis un Rūdolfs Otto, kuri finālā pārspēja Raimondu un Rolandu Sāmiešus, bet 3. vietā ierindojās Kristaps Kalniņš un Mārtiņš Laus.

Tikmēr sieviešu konkurencē uzvaras laurus plūca Olga Dreimane ar Zani Vācieti, 2. vietā ierindojās Kristina Pūlīte un Sanita Lanka, bet uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa Arta Jurika un Kristīne Sveile.

Jaunajā iesācēju līmenī 1. vietu vīriešu konkurencē izcīnīja Arturs Bunka un Jānis Vindigs, 2. vietā ierindojās Uldis Miglinieks ar Jurģi Muskatu, bet 3. vietā – Jānis Jākobsons un Kristaps Bergs.

Tikmēr sieviešu konkurencē uz augstākā pakāpiena kāpa Elīna Saukante ar Daigu Šķilu, aiz sevis 2. vietā atstājot Ilzi Mikni-Šaudini un Sintiju Ķemeri, bet 3. vietā ierindojās Ella un Renāte Bunkas.

Liepājas pludmales tenisa līgas pirmā posma dalībnieku kopbilde. Foto: Elizabete Bethere

Liepājas pludmales tenisa līga sastāv no pieciem posmiem un par līgas kopvērtējuma uzvarētājiem tiks kronēti tie, kuri sasniegs vislabāko rezultātu pēc visiem aizvadītajiem posmiem.

Liepājas pludmales tenisa līgas otrais posms tiks aizvadīts 15. jūnijā, kad savā starpā sacentīsies jauktie pāri. Uz sacensībām var pieteikties līdz 16. jūnija pulksten 17.