Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Latvijas džudo čempionātā Liepājai trīs tituli

Janvāra vidū Latvijas olimpiskā laureāta Vsevoloda Zeļonija Sporta skolas zālē norisinājās Latvijas atklātais džudo čempionāts. Veiksmīgi valsts galvenajās sacensībās piedalījās Liepājas Kompleksās sporta skolas pārstāvji, kuri izcīnīja trīs titulus.

16.01.2024 10:21

Latvijas čempionātā tika noskaidroti čempioni piecās svara kategorijās sievietēm un septiņās svara kategorijās vīriešiem.

Liepāja tika deleģēta ar sešiem džudistiem, un mūsējie izcīnīja trīs godalgas, no kurām visas bija augstākā kaluma.

Kopumā sacensībās piedalījās 20 klubi, un komandu vērtējumā liepājnieki izcīnīja 1. vietu.

Mūsējiem pie titula svara kategorijā līdz 60 kilogramiem tika Kirils Golubevs, kurš finālā pieveica Danielu Rūsi no Jelgavas.

Kuplākā pārstāvniecība bija svarā līdz 81 kilogramam, bet tas netraucēja čempiona laurus plūkt Artjomam Galaktionovam. Mūsējais cīņā par uzvaru nolauza “Makkabi” pārstāvi Dmitriju Gukovu.

Trešo titulu Liepājai izcīnīja Maksims Duinovs, kurš svara kategorijā līdz 100 kilogramiem izšķirošajā cīņā uzvarēja Maksimu Bizānu no Jūrmalas.

Pirms pieaugušo čempionāta turpat tika noskaidroti arī Latvijas meistari kadetiem jeb U18 vecuma grupā.

Uz šīm sacensībām Liepājas Kompleksā sporta skola deleģēja piecus džudistus, un trīs no viņiem kāpa uz goda pjedestāla.

Čempiones titulu nopelnīja Olga Hasnaša (63 kg), bet svarā līdz 55 kilogramiem uzreiz divi mūsējie izcīnīja 3. vietu. Uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa Genādijs Zvirgzds un Antons Šadčins.

27. janvārī Rīgā džudisti sacentīsies par Baltijas tituliem.