Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

Atklāšanas spēlē “Vaiņode” izrauj uzvaru pār debitantiem

Šodien ar trim spēlēm startē Latvijas čempionāta handbolā vīriešu Virslīgas turnīrs. Pirmais mačs notika Kurzemē, kur HK “Vaiņode” tikai ar pēdējo metienu nodrošināja sev uzvaru pār līgas debitanti – HK “S&A” (28:27). Izšķirošais vārtu guvums Matīsa Mickus kontā.

Vaiņodnieks Matīss Mickus (Foto: Ritvars Raits)
09.09.2023 15:57

Vaiņodē jau dienas vidū notika spēle, kurā HK “Vaiņode” uzņēma Virslīgas debitanti – Skrīveru un Aizkraukles komandu HK “S&A”.

Šīs spēles rezultātu jau 1. minūtē atklāja viesi (vārtu guvēja vārds spēles protokolā gan nav fiksēts, bet 2. minūtes sākumā ar precīzu metienu atbildēja mājinieks Andis Grundmanis (1:1).

Līdz 9. minūtei priekšā atradās HK “S&A” (4:3), bet tad vadības grožus pārņēma vaiņodnieki – 18. minūtē pat 10:7.

27. minūtē vadību ar 13:12 atkal pārņēma viesi, tomēr pēc pirmā puslaika priekšā ar 15:14 atradās laukuma saimnieki.

39. minūtē Vaiņodes handbolisti bija ieguvuši četru vārtu handikapu (20:16), bet arī tas viesus nesalauza.

Pēdējās četrās minūtēs HK “S&A” vairākas reizes atjaunoja neizšķirtu. Pēdējais, kas to ar precīzu metienu izdarīja, 59. minūtē bija Jorens Jānis Glods (27:27).

Tomēr mājiniekiem izdevās izvairīties no punktu zaudējuma. 60. minūtē precīzi meta Matīss Mickus, bet viesi pie metiena vairs netika. HK “Vaiņode” varēja svinēt smagi nākušu uzvaru ar 28:27.