Vārdadiena: Betija, Elizabete, Liza, Līze

Bendžaminam iespaidīgs "double-double", "Betsafe/Liepājai" pamatīga sakāve Igaunijā

Atslēgvārdi basketbols | Betsafe/Liepāja

"Betsafe/Liepāja" pēdējais leģionārs Kails Bendžamins.

Baltijas Basketbola līgas (BBL) A grupas mačā kārtējo smago neveiksmi cietusi "Betsafe/Liepāja", kas Igaunijas pilsētā Raplā bez ierunām ar rezultātu 78:99 atzina vietējās "AVIS Utilitas" pārspēku.

Spēles sākumā komandām, maigi izsakoties, nevedās spēle uzbrukumā, kā rezultātā pirmajā ceturtdaļā kopumā tika gūti vien 19 punkti, mājiniekiem izvirzoties vadībā ar +3 (11:8). Otro desmitminūti labāk iesāka liepājnieki, kas piecu minūšu laikā spēja iegūt sev piecu punktu pārsvaru (24:19, 26:21).

Mača pastarītei gan savu vadību līdz vajadzīgajam +30 palielināt ne tuvu neizdevās. Tieši otrādāk - puslaika noslēgumā iniciatīvu savās rokās pārņēma Raplas basketbolisti, atraujoties līdz +8 (40:32).

Pēc pārtraukuma atvērās abu komandu uzbrukuma arsenāli - spēcīgāki tie gan bija igauņiem, kas trešajā ceturksnī "Betsafe/Liepājas" grozā salādēja 34 punktus, vienubrīd palielinot atstatumu uz rezultāta tablo līdz +20 (70:50). Nekas būtiski nemainījās arī noslēdzošajās desmit minūtēs, Raplas vienībai izcīnot ceturto uzvaru aizvadītajās astoņās cīņās - 99:78.

Liepājniekus no izstāšanās neglāba arī amerikāņa Kaila Bendžamina 23 gūtie punkti un savāktās 18 atlēkušās bumbas. Uzvarētāju rindās, turpretim, ar 30 punktiem izcēlās cits amerikānis Nolans Kresnels.