Vārdadiena: Vanda, Veneranda, Venija

Jurevičum 14 punkti, "Betsafe/Liepājai" piektais zaudējums Baltijas līgā

Atslēgvārdi basketbols | Betsafe/Liepāja | bbl

Mareks Jurevičus

Piekto zaudējumu Baltijas Basketbola līgas (BBL) A grupā trešdien piedzīvoja "Betsafe/Liepāja", kas izbraukumā Igaunijā deviņu spēlētāju sastāvā ar rezultātu 52:76 atzina "Port of Parnu" pārākumu.

Liepājnieki Pērnavā bija deviņu spēlēt gatavu basketbolistu sastāvā, bet Kārlis Pauls Lasmanis tā arī laukumā nedevās, un jau pirmajā ceturtdaļā mājinieki pārņēma drošu vadību, ko būtībā visa mača garumā arī turēja. Lielāko pārsvaru gan Pērnavas komanda sasniedza pēdējā ceturksnī, ko iesāka ar izrāvienu 14:0, un tas ļāva tikt pie plus 25 (71:46).

Teju septiņas minūtes liepājnieki neguva ne punktu, bet šo sausuma periodu pārtrauca Mareks Jurevičus, kurš aptuveni trīs minūtes pirms beigām bija precīzs no soda metienu līnijas. Skanot mača beigu sirēnai, tablo liepājniekiem vēstīja mīnus 24 - 52:76.

Rezultatīvākais liepājniekiem ar 14 punktiem bija Mareks Jurevičus, kuram arī četras pārtvertas bumbas. 12 punktus un piecas rezultatīvas piespēles pievienoja Toms Leimanis. Pērnavas labā 20 punktus guva un 13 atlēkušās bumbas izcīnīja Mikels Kirvess.

"Betsafe/Liepāja" ar divām uzvarām septiņās spēlēs ieņem piekto pozīciju sešu komandu konkurencē ("Vytautas" izstājās). Lai iekļūtu izslēgšanas turnīrā, grupā jāieņem vismaz ceturtā pozīcija.