Vējš: DR 8.9 m/s

Vārdadiena: Imanta, Melānija

Jurevičus 27 punkti neglābj "Lauvas" no zaudējuma  (8)

Atslēgvārdi liepājas lauvas

Otro zaudējumu divos mačos MasterCard Baltijas Basketbola līgā (BBL) piedzīvojuši "Liepājas Lauvu" basketbolisti, kuri šovakar savā laukumā atzina "Kalev/Cramo" pārākumu - 78:84.

Liepājnieku sastāvā rezultatīvākais ar 27 punktiem bija Mareks Jurevičus.

Mača pirmais puslaiks aizritēja ar nelielu liepājnieku pārsvaru, tiesa, rezultāta izteiksmē tas bija manāms vien epizodiski. Pēc nospēlētām 20 minūtēm "Lauvām" +2 (43:41), lai gan vienubrīd izdevās sasniegt pat 11 punktu pārsvaru. Otrās ceturtdaļas vidū tālmetienus pēc kārtas iemeta Jevgēņijs Kosuškins un Mareks Jurevičus, tobrīd mājiniekus izvirzot vadībā ar 39:28.

Spēles pavedienu Agra Galvanovska padotie pazaudēja trešajā ceturtdaļā. Mūsējie guva tikai desmit punktus, kamēr savā grozā ļāva iemest 24. Lielāko daļu trešās ceturtdaļas "Lauvām" nācās iztikt bez Kosuškina, kuram četras piezīmes lika doties piespiedu atpūtā. Pirms pēdējās ceturtdaļas kurzemniekiem daudz darba – jācenšas atspēlēt 12 punkti (53:65). Mača turpinājumā "Lauvu" centieni atspēlēties bija nesekmīgi. Tuvāk par sešiem punktiem neizdevās tikt un nācās samierināties ar zaudējumu – 78:84.

"Lauvām" šoreiz rezultatīvākais ar 27 punktiem bija Mareks Jurevičus. Jāpiebilst, ka Liepājas komandas sastāvā debitēja amerikāņu uzbrucējs Našīds Bērds, kurš nospēlētajās 24 minūtēs guva desmit punktus (4/7 divpunktu metieni) un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas.

Liepājniekiem nākamais mačs BBL jau rīt, kad plkst. 16:00 savā laukumā jātiekas ar "TTU/Kalev", kas šodien ar 62:86 zaudēja Ventspilī.