Vējš: DR 4.4 m/s

Vārdadiena: Alvīne

"Lauvas" tomēr pēdējā ceturtdaļā piekāpjas ventspilniekiem  (3)

Atslēgvārdi liepājas lauvas | bbl | basketbols

Šovakar, 21. janvārī Baltijas Basketbola līgas spēli savu skatītāju priekšā aizvadīja "Liepājas lauvas" basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā uzņēma BK "Ventspils" komandu, kurai zaudēja ar 80:86.

"Ventspils" pirmajās piecās minūtēs ielaida tikai trīs punktus, kamēr pati guva par desmit vairāk. "Lauvas" spēja atgūties no vājā starta un pat uzvarēt pirmo ceturtdaļu – 21:20. Spēles otrajā ceturtdaļā "Ventspils" krietni pielika aizsardzībā, kas deva rezultātu. Dodoties lielajā pārtraukumā, ventspilniekiem +12 (50:38).

"Lauvām" jau pirmajā puslaikā četras piezīmes bija paspējis savākt Jānis Porziņģis, bet pa trim bija Mārtiņam Kravčenko un Džovanam Beilijam. Viesu sastāvā vairāk par divām bija tikai Mārtiņam Meierim.

Mājiniekiem vajadzēja tikai sešas minūtes, lai otrā puslaika sākumā likvidētu "Ventspils" pārsvaru un pārņemtu vadību – 55:54. Divas minūtes pirms trešās ceturtdaļas beigām piekto piezīmi nopelnīja 12 punktus guvušais Porziņģis. Pirms pēdējām 10 minūtēm Liepājai minimāls pārsvars – 64:63.

"Ventspils" pēdējās ceturtdaļas ievadā iemeta divus tālos, divreiz precīzi nospēlēja arī groza apakšā un ceturtdaļu sāka ar 10-0 izrāvienu. Liepājnieki atspēlēties centās ar tālmetieniem, taču šāda taktika vēlamo rezultātu nedeva. "Ventspils" Kurzemes derbijā svinēja uzvaru ar 86:80.