Vējš: DR 3.8 m/s

Vārdadiena: Alvīne

"Liepāja/Triobet" zaudē "Lietkabelis" (video)  (2)

Atslēgvārdi liepāja/triobet | basketbols

Baltijas Basketbola līgas B grupas mājas spēlē "Liepāja/ Triobet" basketbolisti savu skatītāju klātbūtnē Liepājas Olimpiskajā centrā tikās ar Lietuvas vienību "Lietkabelis". Liepājas komanda zaudēja ar 62:86.

Neveiksmīga spēle savā laukumā izvērtās "Liepāja/Triobet" komandai, kas savā laukumā uzņēma Kaspara Ciprusa un Kaspara Vecvagara pārstāvēto "Lietkabelis". Liepājnieki pagalam slikti uzsāka maču, jau piektajā minūtē iekļūstot iedzinējos ar 2:18. Turpinājumā punkti pieauga līdzīgi un pirmo ceturtdaļu liepājnieki noslēdza ar 14:29.

Otrajā ceturksnī viesu rezultativitāte kritās, taču laukuma saimnieki to nespēja izmantot, jo pašiem spēle uzbrukumā nevedās. Vienubrīd liepājnieku deficīts pārsniedza divdesmit punktus, bet puslaiks noslēdzās ar 27:46.

Diemžēl pēc pārtraukuma atkal laukumā dominēja viesi, sagādājot gana daudz problēmu liepājnieku aizsardzībai. "Liepāja/Triobet" spēja atbildēt ar epizodiskām veiksmēm uzbrukumā (Jakovičs, Ate, Donovans, Helmanis), ar ko bija krietni par maz, lai turētos pretī. Pēc trešās ceturtdaļas tieši 30 punktu deficīts - 38:68.

Pēdējā ceturtdaļā liepājnieki demonstrēja jau krietni labāku sniegumu, tomēr būtiski samazināt viesu pārsvaru tā arī neizdevās. Tādejādi Liepājai otrais zaudējums trijās spēlēs - 62:86 - kamēr "Lietkabelis" tika pie otrā panākuma tikpat mačos. Uzvarētāju rindās Ciprusam 26 minūtēs un 18 sekundēs 11 punkti (1p. - 5/8, 2p. - 3/6), 12 atlēkušās bumbas, trīs bloķēti metieni divas rezultatīvas piespēles, bet Vecvagaram 23 minūtēs un 43 sekundēs septiņi punkti (1p. -2/2, 2p. - 1/2, 3p. - 1/3), sešas atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles.

Liepāja/Triobet - Lietkabelis 62:86 (13:29, 14:17, 11:22, 24:18)
Liepāja: Magone 15, Ezerskis 12, Bricis 10, Helmanis 6, Ate 6, Arčers 4, Jakovičs 3, Leiteris 2, Donovans 2, Endzels 2.