Vējš: DR 1.3 m/s

Vārdadiena: Janīna, Linda

"Liepāja" turpina perfekti - uzvara arī pret "Tarvas"

Atslēgvārdi bbl | liepāja/triobet

Piekto uzvaru piecās spēlēs Baltijas Basketbola līgā svinēja Uvja Helmaņa trenētā "Liepāja"/"Triobet", kas savā laukumā ar rezultātu 79:73 pārspēja Roberta Stumbra un Reiņa Strupoviča pārstāvēto Rakveres "Tarvas". 20 punktus uzvarētāju labā guva Arnolds Helmanis.

Pirmajā ceturtdaļā komandas vairākkārt apmainījās vadības grožiem un lielākais pārsvars tika sasniegts tikai pašā izskaņā, kad liepājnieki pārtraukumā devās ar plus pieci (20:15). Lielāko otrā ceturkšņa daļu kurzemnieki turējās nelielā vadībā, toties divas minūtes līdz tā beigām vadību pārņēma igauņi, kas pirmo puslaiku noslēdza ar viena punkta pārsvaru (38:37).

Neilgi pēc pārtraukuma Arnolds Helmanis ar pieciem punktiem pēc kārtas atguva vadību mājiniekiem (42:40). Roberts Stumbris atbildēja ar precīzu tālmetienu (43:42), tomēr trešajā ceturtdaļā iniciatīva piederēja "Liepājai"/"Triobet", kas pēc Kristofera Ričardsa soda metieniem 28. minūtē tika pie līdz šim nebijuša astoņu punktu pārsvara (60:52). "Tarvas" spurojās pretī līdz pat spēles beigām, regulāri pietuvojoties bīstamā attālumā, tomēr liepājniekiem izdevās nosargāt piekto uzvaru - 79:73.

"Liepāja"/"Triobet" līdz šim bija uzvarējusi TTU (90:68), "Barsy" (86:79), "Jūrmalu"/"Fēniksu" (74:69) un "Jēkabpili" (91:71). Nākamo spēli kurzemnieki aizvadīs pēc nedēļas, kad viesosies pie citas pagaidām perfektās komandas "Vytautas".

"Liepāja"/"Triobet" – "Tarvas" 79:73 (20:15, 17:23, 25:20, 17:15)
Liepāja/Triobet: Helmanis 20, Ričardss 19 (5pb), Zeks 15 (12ab), G. Antrops 11, Leimanis 7, Sokolovs 3, J. Antrops 2, Krastiņš 2
Tarvas: Marojevičs 17, Strupovičs 11, Stumbris 10, Maričs 9 (9ab, 7rp), Paiste 8, Hotons 8, Rāps 6 (5rp), Guds 4, Kovačevičs