Piektdiena, 17. maijs Umberts, Herberts, Dailis

BBL pastarīšu duelī “Lauvas” piekāpjas “Baltai” (video)

24.02.2012 20:47

Piektdien Baltijas Basketbola līgas (BBL) Elites divīzijas pastarīšu duelī “Liepājas Lauvas”, spēlējot novājinātā sastāvā, izbraukumā Lietuvā ar rezultātu 65:87 atzina Kauņas “Baltai” pārākumu.

“Lauvām” šovakar nevarēja palīdzēt neviens no diviem saspēles vadītājiem Džošua Mejo un Ingus Jakovičs, tāpēc vienīgais nominālais saspēles vadītājs bija Artis Ate. Tāpat komandai joprojām nevarēja palīdzēt Martins Andrjukaitis, bet pieredzējušākais vīrs liepājnieku rindās bija 26 gadus vecais kapteinis Mārtiņš Kravčenko. “Baltai” rindās šovakar ģimenes apstākļu dēļ nevarēja būt latviešu aizsargs Kaspars Vecvagars.

Neskatoties uz novājināto sastāvu, “Lauvas” cīnījās solīdi. Izšķirošo izrāvienu mājinieki veica pēc lielā pārtraukuma, treso ceturksni uzvarot ar 26:15. Arī noslēdzošajās desmit minūtēs mājinieki nedeva Liepājas komandai daudz iespēju, un “Lauvas” piedzīvoja neveiksmi – 65:87.

Rezultatīvākie liepājnieku sastāvā bija Mārtiņš Kravčenko un Kristaps Miglinieks – abiem pa 11 punktiem, bet Artūrs Bricis pievienoja desmit. “Baltai” labā pa 14 punktiem sameta Vitenis Čižausks un Mario Delašs.

“Lauvām” tā bija 15. neveiksme 18 spēlēs. Regulārajā turnīrā liepājniekiem palikušas divas spēles – rīt viesos pret “Rūdupi”, bet 9. marta savā laukumā sezona Baltijā jānoslēdz ar maču pret “Kedainiai/Triobet”.