Piektdiena, 17. maijs Umberts, Herberts, Dailis

Beilijs debitē ar 12+16, “Lauvas” izlaiž uzvaru Tartu (video)

07.01.2012 19:16

Trešo zaudējumu pēc kārtas Baltijas Basketbola līgā (BBL) šovakar piedzīvoja ”Liepājas Lauvas”, kas viesos atzina ”Tartu Universitātes” pārākumu pašā mača galotnē – 81:82.

Maču liepājnieki sāka nesekmīgi. Pirmajā ceturtdaļā ”Liepājas Lauvas” savā grozā ielaida 34 punktus, paši guva vien 22 un ļāva ”Tartu Universitātei” iegūt drošu vadību. Agris Galvanovskis prata atrast īstos vārdus un komanda mača turpinājumā pievilka. Otrā ceturtdaļa uzvarēta ar astoņu punktu pārsvaru (24:16), trešā ar sešu un viss izšķīrās pēdējās desmit spēles minūtēs. Vēl nepilnas trīs minūtes līdz mača beigām liepājniekiem bija piecu punktu pārsvars (81:76), taču galotnē šo minimālo pārsvaru noturēt nespēja, rezultātā zaudējums – 81:82.

”Tartu Universitātes” rindās rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Mareks Doroņins. Tikmēr liepājnieku rindās 21 punktu guva Džošua Meijo, 18 punkti Mārtiņa Kravčenko rēķinā. Debijas spēlē Liepājas komandas sastāvā 12 punkti un 16 atlēkušās bumbas Džovana Beilija kontā.

Sezonas 11 BBL spēlēs ”Liepājas Lauvas” basketbolisti izcīnījuši tikai divas uzvaras.