Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

“Betsafe”/”Liepāja” ceturtajā ceturtdaļā salauž “Valmieras”/ORDO pretestību un izcīna uzvaru

24.02.2018 23:12

“Betsafe”/”Liepāja” komanda sestdien “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārā čempionāta mačā savā laukumā ar rezultātu 87:73 (23:23, 15:12, 21:26, 28:12) pārsēja turnīra pastarīti “Valmieru”/ORDO, sarūpējot tai 12.zaudējumu pēc kārtas.

Pirms ceturtās ceturtdaļas valmierieši bija vadībā ar 61:59, bet ceturkšņa sākumā laukuma saimnieki veica 16 punktu izrāvienu, kā rezultātā panāca vadību ar 77:63 un ielika pamatus uzvarai.

Liepājas komandas rindās pa 22 punktiem guva Krists Pīternieks un Mareks Jurevičus, 16 punktus iemeta Roberts Krastiņš, bet 14 punkti bija Kārlim Paulam Lasmanim.

Valmieras vienībā 20 punktus guva Jānis Kaufmanis, bet ar 13 punktiem un 13 atlēkušajām bumbām atzīmējās Viktors Iļjins.

Liepājnieki pēdējās astoņās LBL spēlēs guvuši vien trīs uzvaras, bet tāpat joprojām ļoti droši atrodas izslēgšanas turnīra zonā. Šonedēļ vienību atstāja vienīgais leģionārs Kails Bendžamins, bet pēc tam nācās šķirties arī no Laura Blaua un Toma Leimaņa.

Jau zināms oficiāli, ka pēc šīs sezonas basketbola klubs “Liepājas lauvas” beigs pastāvēt, tā vietā nākot jaunai vēju pilsētas vienībai.

Ar “Valmiera”/ORDO liepājnieki šosezon tikušies trīs reizes, svinot trīs uzvaras. Valmieras komanda zaudējusi jau 12 LBL spēlēs pēc kārtas, kaut iepriekšējās divās gandrīz sagādāja sensācijas un vien ļoti neveiksmīgas pēdējās minūtes lika zaudēt “Ventspilij” un “Jūrmalai”.