Ceturtdiena, 6. augusts Aisma, Askolds
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

“Betsafe/Liepāja” pagarinājumā piekāpjas “Jūrmalai”

“Betsafe/Liepāja” pagarinājumā piekāpjas “Jūrmalai”
Foto: Ģirts Gertsons
27.12.2017 22:06

sportacentrs.com

Ļoti aizraujoša “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēle noslēgusies Liepājā, kur vietējā “Betsafe/Liepāja” mērojās spēkiem ar “Jūrmalu”. Pateicoties Jāņa Dilevkas precīzajam tālmetienam, komandas spēlēja pagarinājumu, kurā uzvaru izrāva “Jūrmala” – 89:88.

Spēles rezultātu jau pirmajā uzbrukumā atklāja Uģis Pinete, bet liepājnieki atbildēja ar pieciem punktiem trīs minūtēs. Drīz vien jūrmalnieki pārņēma vadības grožus savās rokās un nedomāja vairs izlaist no rokām. Liepājnieki pirmajā ceturtdaļā spēja gūt vien astoņus punktus, kamēr “Jūrmala” atbildēja ar 23, iegūstot pārliecinošu 15 punktu pārsvaru.

Pēc pēriena pirmajās 10 minūtēs “Betsafe/Liepāja” saņēmās un otro ceturtdaļu sāka ar 10:0 izrāvienu, kā arī sarūpēja pretiniekiem piezīmju normu nepilnu trīs minūšu laikā. Izrāvienu ar trīs punktu gājienu apturēja Edgars Jeromanovs, bet pēc tam tālmetienu realizēja Artūrs Strēlnieks (29:18). Liepājnieki ceturtdaļas otrajā pusē paļāvās uz tālmetieniem, bet tie nekrita grozā. Arī jūrmalniekiem spēle uzbrukumā nesekmējās, kas mājiniekiem deva cerību uz atspēlēšanos. Liepājas komanda sadeldēja deficītu zem 10 punktiem, bet tad tālmetienu uzbrukuma pēdējā sekundē realizēja Jānis Dilevka. Jūrmalnieki labi aizvadīja nākamo minūti, bet pēdējā minūtē liepājnieki spēja atspēlēt četrus punktus. Līdz ar to pēc pirmā puslaika rezultāts bija 40:29.

Otrā puslaika ievadā jūrmalniekiem turpinājās problēmas ar Šeļakova apturēšanu groza apakšā. “Betsafe/Liepāja” atkal sadeldēja deficītu zem 10 punktiem, turpinot atzīstami cīnīties pret šķietami stiprāko pretinieku. Liepājnieki turpināja šaut tālmetienus, bet trešajā ceturtdaļā tie arī krita grozā (42:47). Ceturtdaļas vidū mājinieki sadeldēja deficītu līdz četriem punktiem, kas radīja satraukumu pretiniekos. Līdz pat ceturtdaļas beigām liepājnieki pa punktam virzījās pretī rezultāta izlīdzināšanai, ko ļāva paveikt neatlaidīga cīņa abos laukuma galos. Pirms izšķirošajām 10 minūtēm “Jūrmala” bija vadībā ar 56:53.

Liepājniekiem ceturtās ceturtdaļas pirmajās minūtēs turpināja dominēt, kas ļāva izvirzīties vadībā (60:58). Pēc trīs ar pusi spēlētām minūtēm Jeromanovs pavilka savu komandu ar precīzu tālmetienu, bet pēc vēl pus minūtes atdeva lielisku piespēli ātrajā pretuzbrukumā, kas mājiniekiem lika ņemt minūtes pārtraukumu (66:63). Līdz ceturtdaļas vidum Roberts Krastiņš divreiz izlīdzināja rezultātu, bet pēc tam Šeļakovs pārtvēra bumbu un ātrajā pretuzbrukumā trieca to grozā no augšas (71:69). Jūrmalnieki turpināja netikt galā ar Šeļakovu, bet variants bija viņu sūtīt uz soda metiena līnijas, no kuras Liepājas komandas centram nebija tik viegli gūt punktus. Nepilnas trīs minūtes līdz pamatlaika beigām Šeļakovs realizēja vienu soda metienu, bet pirmais pie bumbas bija Rihards Bērziņš, dodot savai komandai piecu punktu pārsvaru (74:69).

Mača liktenis izšķīrās pēdējā minūtē, jūrmalniekiem spējot ātri atspēlēt četrus no pieciem punktiem (73:74). Atbildīgā brīdī Krists Pīternieks realizēja divus soda metienus, atjaunojot trīs punktu pārsvaru 28 sekundes līdz pamatlaika beigām. Pēc diviem minūtes pārtraukumiem “Jūrmala” stūrī atrada pieredzējušo Jāni Dilevku, kurš nepievīla komandas biedrus un izlīdzināja rezultātu (76:76). Liepājnieki nespēja atbildēt ar rezultatīvu uzbrukumu, kas nozīmēja pagarinājumu.

Tā rēķinu pēc spēlētas minūtes ar precīzu tālmetienu atklāja Jeromanovs, bet otrā laukuma galā soda metienus turpināja mest Šeļakovs, šoreiz trāpot abus. “Jūrmala” palika vadībā līdz ceturtajai minūtei, kad liepājnieki izvirzījās vadībā ar 85:82. Brīdi vēlāk Andrejs Šeļakovs nopelnīja piekto piezīmi, kas varēja būt kā labi, tā slikti “Jūrmalai”. Jeromanovs svarīgā brīdī trāpīja tikai vienu no diviem soda metieniem, bet vēl bija visas iespējas uzvarēt. Sākoties pēdējai minūtei, aukstasinīgi no stūra tālmetienu trāpīja komandas kapteinis Pinete, atgriežot savu komandu vadībā. Viesu prieki bija īsi, jo Roberts Krastiņš iemeta sarežģītu metienu ar sodu. Liepājnieku divu punktu pārsvaru izdzēsa Jeromanovs, kurš raidīja grozā tālmetienu pāri rokām. Pēdējās septiņās sekundēs liepājnieki pamanījās izdarīt četrus metienus pa grozu, bet neviens no tiem nebija sekmīgs, kas “Jūrmalai” deva laimīgu uzvaru ar rezultātu 89:88.

Uzvarētāju labā 30 punktus guva un sešas rezultatīvas piespēles atdeva Edgars Jeromanovs, bet pa 11 punktiem Uģim Pinetem un Haraldam Kārlim. Liepājas komandā ar 22 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām rezultatīvākais bija Andrejs Šeļakovs, 21 punkts Robertam Krastiņam, bet pa 15 Tomam Leimanim un Kārlim Paulam Lasmanim.

Foto galerija

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz