Otrdiena, 14. maijs Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis

“Betsafe”/”Liepāja” piedzīvo zaudējumu

08.11.2017 21:37

Ierēķinot arī Latvijas čempionātu, jau sesto zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja “Betsafe”/”Liepāja”, kas Latvijas un Lietuvas čempionāta pašreizējo pastarīšu duelī izbraukumā ar 60:87 pārliecinoši kapitulēja “Vytautas”. Kārlis Apsītis pret savu bijušo klubu debitēja ar 13 punktiem, bet cits liepājnieku jaunpienācējs Džošua Frīlavs vēl netika pieteikts mačam.

Pirmajās minūtēs pāris grozu guva Roberts Krastiņš, kurš panāca gan 2:0, gan 5:2 liepājnieku labā, tomēr tad “Vytautas” nepilnu četrarpus minūšu laikā kurzemnieku grozā sabēra 17 punktus un izrāvās priekšā ar 19:7. Šā izrāviena dēļ lietuviešiem izdevās nostabilizēt savu pārsvaru aptuveni desmit punktu apmērā – otrā ceturkšņa sākumā Justs Juciks no tālās distances starpību palielināja arī līdz 14 punktiem (32:18), tomēr līdz puslaiku pārtraukumam liepājnieku deficīts nokrita zem desmit punktu latiņas (32:40).

Otrā puslaika sākumā Krastiņam izdevās starpību sadeldēt arī līdz sešiem punktiem (34:40), taču turpmākās trīsarpus minūtes laukumā dominēja lietuvieši, kuri guva 14 punktus pēc kārtas un pēc teicamu spēli aizvadošā Jucika vēl viena tālmetiena pirmoreiz bija vadībā jau ar 20 punktiem (54:34). No šāda nokdauna liepājnieki vairs neatguvās un zaudēja ar 60:87. Baltijā nākamo spēli liepājnieki aizvadīs 15. novembrī, pirmajā mājas spēlē uzņemot “Rapla”.

Baltijas Basketbola līgā liepājnieki zaudēja arī abās iepriekšējās spēlēs, izbraukumā zaudējot gan “Jūrmalai” (64:82), gan “Šiauliai” (61:86). Spoži kurzemniekiem neklājas arī Latvijas čempionātā, kur piecās spēlēs uzvarēta vienīgi “Valmiera”/”Ordo” (83:81) un tabulā šobrīd atvēlēta priekšpēdējā vieta.