Bez uzvarām Kandavā

18.09.2012 07:00

Ar zaudējumiem arī otrajā un trešajā mačā “Prime” kausa izcīņu Kandavā ir pabeidzis BK “Liepājas lauvas”, kas ar 70:78 (15:25, 19:17, 15:19, 21:17) piekāpās Zviedrijas vicečempioniem Sēderteljes “Kings”.

Pret karaļiem liepājnieki jau pirmajā ceturtdaļā pārsālīja ar kļūdām un tika pie 10 punktu deficīta, no kura izķepuroties tā arī neizdevās. Ar 14 punktiem rezultatīvākais bija Pāvels Pastušeņa. 11 punktu Artūram Bricim, bet par vienu mazāk Ivaram Timermanim un lietuvietim Ernestam Ezerskim.

Latvijas komandu cīņā pirmais puslaiks nedaudz labāks bija lauvām, kas vadību noturēja līdz trešās ceturtdaļas beigām. Diemžēl pēdējās 10 minūtēs mūsējiem spēle pajuka un jēkabpilieši panāca lielu pārsvaru, kas mača beigās sasniedza 13 punktu. Šoreiz saspēles vadītājam Ezerskim 10 punktu un 11 rezultatīvas piespēles. Ar trim zaudējumiem “Liepājas lauvas” turnīru pabeidza pēdējā, 4. vietā.

Nākamās spēles komandai paredzētas no 20. līdz 23. septembrim, kad norisināsies Liepājas Olimpiskā centra starptautiskā kausa izcīņa basketbolā, kurā piedalīsies sešas komandas no četrām valstīm.