Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

”BK Liepāja/LSSS” piedzīvo devīto zaudējumu

20.11.2018 23:30

Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijā (LBL2) otrdien tika aizvadīta viena spēle, kur B grupā “BK Liepāja/LSSS” savā laukumā ar 60:112 piedzīvoja sagrāvi pret “BA Turība” basketbolistiem. Šis “BK Liepāja/LSSS” bija devītais zaudējums deviņās aizvadītajās spēlēs.

Jau ar pirmajām minūtēm iniciatīva piederēja “BA Turība” basketbolistiem, kas pēc nospēlētām piecām minūtēm jau bija panākuši sev +9 – 14:5. Arī turpinājumā viesi kontrolēja spēles gaitu, un pēc nospēlētām desmit minūtēm rezultāts bija 30:15 par labu “BA Turība”.

Otrā ceturtdaļa iesākās līdzīgi, taču tad “BA Turība” veica 8:0 izrāvienu un panāca sev 42:21. Arī turpinājumā viesi kontrolēja spēles gaitu, kur pēc pirmajām divdesmit minūtēm rezultāta tablo vēstīja 56:27 par labu viesiem.

Arī trešā un ceturtā ceturtdaļa ritēja pēc līdzīga scenārija, kur viesi nedeva nekādas iespējas laukuma saimniekiem. Trešo ceturtdaļu “BA Turība” uzvarēja ar 30:18, bet pēdējā ceturtdaļā viesi bija pārāki ar 26:15, tādējādi svinot pārliecinošu uzvaru arī visā spēlē ar 112:60.

Šis “BK Liepāja/LSSS” basketbolistiem bija devītais zaudējums deviņās aizvadītajās spēlēs, kamēr “BA Turība” basketbolisti izcīnīja savu septīto uzvaru deviņās spēlēs.

Viesiem rezultatīvākais bija Dāvis Klegeris, kurš pretinieku grozā sameta 25 punktus. 18 punkti un desmit atlēkušās bumbas Mārcim Saulītim, bet Kārlis Večens atzīmējās ar desmit punktiem, 11 rezultatīvām piespēlēm un sešām atlēkušajām bumbām.

Laukuma saimniekiem 16 punktus sameta Rihards Bērziņš, kuram arī desmit atlēkušās bumbas un četras pārtvertas piespēles. 15 punktus iemeta Maksims Hudins.

Jāatzīmē, ka laukuma saimnieki iemeta tikai trīs tālmetienus (no 19 izmestiem), kamēr viesi iemeta 15 no 35 tālmetieniem.