Otrdiena, 7. maijs Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

Pirmās VASARAS IELU BASKETBOLA cīņas jau aiz muguras

28.05.2012 17:00

Sestdien, 26. maijā, Grobiņas centrā pilsētas svētku ietvaros tika aizvadīts pirmais 2012. gada Liepājas vasaras ielu basketbola čempionāta posms. Kopumā sacensībās piedalījās 45 komandas piecās vecuma grupās, tādējādi noskaidrojot pirmos uzvarētājus un laureātus.

Meitenes savā starpā sacentās U-99 vecuma grupā, savukārt, zēni U-14, U-18 un U-99. Kā arī spēles norisinājās ierastajā MIX grupā. Līdzīgi kā pirms gada, arī šogad ikviens sacensību dalībnieks pirms basketbola cīņām varēja baudīt dažādus gardumus bez maksas. Narvesen ikvienam dalībniekam dāvāja saldējumus, savukārt, Rīgas Piena Kombināts bija parūpējies par ”Lāsēnu” piena dzērieniem.

Spraigākās cīņas izvērtās U-99 vīriešu un U18 jauniešu grupās, kur bija pieteikušies visvairāk komandas. Jauniešiem par 1. posma uzvarētājiem kļuva Latvijas U18 izlases spēlētāja Roberta Krastiņa pārstāvētā vienība ”Tagil”, kas fināla cīņā pārspēja ”Bauskas Torpēdu”. Savukārt, U99 grupā vīriešiem savu meistarību apliecināja 10.vidusskolas zēni & CO, kuri finālā pārspēja komandu ”Norķis”.

Par uzvarētājām U-99 sieviešu konkurencē kļuva komanda ”Tev”, kas iepriekšējā gadā bija pazīstama zem nosaukuma ”Piektais Elements”. 2. vietā ierindojās ”Margrietiņas”, bet 3. pozīcija tika komandai ”Rolton Team”. U-14 zēnu konkurencē nepārspēti palika ”Extra Šķiņķis”, bet MIX grupā par 1. posma uzvarētājiem kļuva ”Kraukļi”, kuri aiz sevis 2. un 3. vietā atstāja, attiecīgi, ”Končiņas” un ”Marekam patiks”.

Pasākuma laikā tika noskaidrots arī pirmais finālists tālmetiena konkursam un par pirmā posma snaiperi kļuva Rihards Spinga, kurš minūtes laikā realizēja 6 tālmetienus. Atgādinām, ka galvenajā balvā, kura tiks izspēlēta pēdējā posmā 1. augustā, uzvarētājs saņems televizoru no ”Electrons & K”.

Nākošais posms norisināsies jau pēc nepilnām divām nedēļām, 6. jūnijā – stāvlaukumā pie Liepājas Olimpiskā centra. Atgādinām, ka svarīgs ir kopvērtējums un ļoti iespējams, ka nākošajā reizē klāt nāks vēl vairāk spēcīgu pretinieku.

Sacensību kalendārs:

1.posms           26.maijs           (Grobiņas pilsētas centrs)
2.posms           6.jūnijs             (LOC)
3.posms           20.jūnijs           (LOC)
4.posms           4.jūlijs              (LOC)
5.posms           21.jūlijs            (Grobiņas sporta centrs)
6.posms           1.augusts         (LOC)

1.posma rezultāti:

U-14 zēni

1.vieta ”Extra šķiņķis” (Nauris Freimanis, Renārs Spinga, Dāvis Silenieks)
2.vieta ”Monstri” (Ģirts Splīte, Ričards Krauklis, Edgars Lakševics)
3.vieta ”Like a Boss” (Jānis Miķelsons, Egils Matisons, Gints Rūsiņš, Endijs Vičivskis)

U-18 jaunieši

1.vieta ”Tagil” (Arnis Ate, Roberts Krastiņš, Sandis Cērps, Dāvis Fricbergs)
2.vieta ”Bauskas Torpēda” (Elvis Šukteris, Raivis Kabiņeckis, Kristiāns Dejus)
3.vieta ”Tukšie” (Artūrs Lasmanis, Jēkabs Paipa, Jēkabs Bitenieks)

U-99 vīrieši

1.vieta ”10.vsk.zēni & CO” (Toms Plūksna, Toms Fricbergs, Kristaps Kalve, Niks Lagzdiņš)
2.vieta ”Norķis” (Normunds Līcītis, Vladimirs Fedatovs, Einārs Vierpe, Andris Zvejnieks)
3.vieta ”Nu Nu” (Reinis Egle, Pēteris Vītols, Ivars Diķis)

U-99 sievietes

1.vieta ”Tev” (Agija Kruga, Linda Vaļģe, Rendija Misus)
2.vieta ”Margrietiņas” (Linda Otrupe, Beatrise Grinberga, Beāte Jagmina)
3.vieta ”Rolton Team” (Maija Gertsone, Marta Kārkliņa, Megija Platača, Inese Kuncīte)

MIX grupa

1.vieta ”Kraukļi” (Māris Šliseris, Armands Čerņevskis, Arturs Preiss, Māra Džeriņa)
2.vieta ”Končiņas” (Toms Fricbergs, Niks Lagzdiņš, Anete Ādiņa)
3.vieta ”Marekam Patiks” (Emīls Sveile, Mareks Malakausks, Kristīne Āboliņa)

Čempionātu atbalsta: Liepājas pilsētas Dome, Liepājas Olimpiskais centrs, Grobiņas Sporta centrs, Sportland, Trodeks, SIA “Ansmann”, ADS Pagrabs, SIA “Amserv Motors”, pludmales festivāls “Summer Sound”, SIA “EQ Love”, U18 Eiropas čempionāts basketbolā vīriešiem, fitnesa centrs ”Olymp Sport”, Liepājas Papīrs, Rīgas piena kombināts,  Narvesen, Lays čipsi, Pepsi, Čili Pica, “Sofijas Laivas”, SK Liepājas Metalurgs, Ledus Halle, Kino Balle, viesnīca ”Līva”, Triobet, Dzintara Boulings, SIA ”Kvadro”, SIA “Zepter”, grāmatu apgāds “Jumava”, kokteiļbārs “Red Sun Buffet”,  Venden, juridiskais birojs “Biznesa konsultants LC”, Ramirent, un ”Jelgavas tipogrāfija”.

Informatīvie atbalstītāji: ”Rietumu Radio” un ”liepajniekiem.lv”.