Sestdiena, 18. maijs Inese, Inesis, Ēriks

Daugavpils trejačiem pretlīdzekļa nebija

20.11.2011 16:01

Pēc ilgāka pārtraukuma Latvijas Sieviešu basketbola līgas spēli svētdien aizvadīja komanda “Liepājas papīrs”, kas savā laukumā ar 70:72 (16:20, 20:22, 19:15, 15:15) piekāpās viešņām no “Daugavpils Universitātes”.

Šajā mačā būtībā iezīmējās daudzas liepājnieču problēmas, kuras meistarīgi izmantoja pretinieces. Viņu spēles stils bija līdz apnicībai vienkāršs, tomēr vairāk nekā efektīvs. Komanda “DU” auguma ziņā atpalika no mūsu dāmām, tādēļ daudz ar bumbu arī nerādījās groza apakšā, bet ar apskaužamu precizitāti meta no tālās distances. Mača laikā viešņas realizēja 13 trīspunktu metienu, gūstot ar tiem vairāk nekā pusi no savas komandas 72 sakrātajiem punktiem mačā. Un, lai arī cik aktīvi papīra dāmas centās Daugavpils komandu presingot un segt, sāncenses atrada iespēju tikt pie brīviem metieniem.

Uzbrukums mājiniecēm lielākoties balstījās uz diezgan haotisku individuālu spēli, bet vēl precīzāk – uz divām spēlētājām. Pirmajā puslaikā mūsējās vilka Zane Alilujeva, bet otrajās 20 minūtēs iniciatīvu savās rokās ņēma kapteine Kristīna Cirša, kura izdarīja lielu darba apjomu, lai atspēlētu viešņu iekrāto deviņu punktu pārsvaru. Spēles pēdējās minūtes mūsu komanda arī pārņēma vadību, tomēr 21 sekundi pirms spēles beigām daugavpilietes to atguva, un tieši ar tālmetienu, bet izraut uzvaru liepājnieces ar neveiksmīgām darbībām pašas sev neļāva.

22 punkti šajā mačā Alilujevai, bet Ciršas kontā 17 punktu. Otrdien komanda “Liepājas papīrs” izbraukumā sacentīsies ar “TTT/Junioru” basketbolistēm.