Sestdiena, 7. decembris

Vārdadiena: Anta, Antonija, Dzirkstīte

Desmitā uzvara

Atslēgvārdi basketbols

Piektdien desmito uzvaru Latvijas Sieviešu basketbola līgā izcīnīja "Liepājas metalurga" komanda, kas savā laukumā pārliecinoši tika galā ar "RS/Kadetu izlases" meitenēm – 80:42 (14:14, 19:8, 23:11, 24:9). Lai arī spēles pirmās desmit minūtes un otrās ceturtdaļas sākums aizritēja līdzīgā cīņā un liepājniecēm iegūt ievērojamu pārsvaru neizdevās, puslaika galotnē mūsējo aktīvā darbība aizsardzībā deva augļus, un, ejot atpūtā, mājiniecēm jau bija plus 11. Tāpat kā mača pirmajā pusē arī turpinājumā "Liepājas metalurga" trenere bieži variēja ar sastāvu un deva iespēju sevi pierādīt visām meitenēm.

Lielā mērā ar savu spēlētāju sniegumu viņa var būt apmierināta, jo visas basketbolistes, kas nāca uz maiņu, pielika roku uzvaras kaldināšanā. Mača otrajā pusē, metalurģēm palielinot spēles tempu, pārsvars auga vēl straujāk, un pēc tiesnešu beigu svilpes tas bija ievērojams – plus 38. Jāatzīmē, ka šajā spēlē laukuma saimnieces izcēlās ar teicamu precizitāti no soda metienu atzīmes, realizējot 90 procentus metienu. Rezultatīvākā "Liepājas metalurga" komandā bija Kristīna Cirša, kura guva 13 punktus, bet Viktorijas Nazarovas kontā 12.

Nākamo spēli mūsu basketbolistes aizvadīs 3.martā, izbraukumā tiekoties ar vienību "LU/US".