Galotnē izlaista uzvara

14.03.2017 06:58

Liepājas basketboliste Sabīne Niedola Vācijas Sieviešu bundeslīgas spēlē guva 10 punktus, bet viņas pārstāvētā Zārluī “Royals” izbraukumā spēles galotnē izlaida uzvaru un ar 71:72 piekāpās Kemnicas “ChemCats”, kura turnīra tabulā atrodas 8. vietā.

Spēles sākumā bieži mainījās spēles vadība, bet abas komandas uzbruka ar augstu precizitāti. Pirmo ceturtdaļu ar 24:23 savā labā noslēdza mājinieces. Otrajā spēles nogrieznī Kemnicas basketbolistēm padevās 10:2 izrāviens, un viesu treneris bija spiests sasaukt meitenes uz apspriedi. Pēc minūtes pārtraukuma Niedola aizsardzībā trīs reizes sekmīgi atbruņoja pretinieces, bet viņas komanda izlīdzināja rezultātu.

Pēc pārtraukuma līdzvērtīga cīņa turpinājās, bet Sabīnei bieži tika uzticēts vadīt saspēli. Tomēr Niedolas klubam pārtvert iniciatīvu neizdevās, jo uzbrukumu noslēgumos nepārdomāti darbojās “Royals” vienības amerikāņu leģionāres. Pirms pēdējās ceturtdaļas joprojām nelielā sešu punktu vadībā atradās mājinieces.

Pēdējā spēles nogrieznī viešņas līdz ceturtdaļas vidum jau izlīdzināja rezultātu, bet galvenie notikumi norisinājās pēdējā minūtē. Niedolas klubam pie mīnus 1 bija uzbrukuma tiesības, un to viņas trīs sekundes pirms mača beigām realizēja, tomēr pēc minūtes pārtraukuma Kemnicas vienība atlikušajā laikā spēja noorganizēt rezultatīvu uzbrukumu un panāca dramatisku uzvaru.

Niedola nospēlētajās 39 minūtēs realizēja 5 no 9 divpunktu metieniem, izcīnīja 4 atlēkušās bumbas, atdeva 1 rezultatīvu piespēli, pārtvēra 1 bumbu, bloķēja 2 pretinieču metienus, pieļāva 4 kļūdas un saņēma 2 piezīmes.