Piektdiena, 10. maijs Maija, Paija

“Grobiņai” trešais zaudējums pēc kārtas

”Ramirent” Nacionālās basketbola līgas Rietumu zonas spēlē ”Grobiņa” viesos ar 61:106 (12:25, 18:24, 9:31, 22:26) piekāpās ”Kandavai/Anzāģei”, nopelnot trešo zaudējumu pēc kārtas.

03.01.2023 06:00

Grobiņas” starta piecnieks: Jagmins, Lagzdiņš, Steda, Miglinieks, Zariņš.

Pirmās ceturtdaļas sākotnējais scenārijs neliecināja, ka grobiņnieki no izbraukuma atgriezīsies ar smagu zaudējumu azotē, jo cīņa ritēja punkts punktā un pēc nospēlētām sešām minūtēm rezultāts bija 10:10.

Turpmākās epizodes mūsējiem nebija sekmīgas, un mājinieki, īsā laika nogrieznī veicot 9:0 izrāvienu, pieteica pirmās pretenzijas uz panākumu.

Lielāki vai mazāki izrāvieni Kandavas basketbolistiem sekmējās visā mača turpinājumā, bet dzērves īsti intrigas atjaunošanā vairs neiesaistījās.

Otrās ceturtdaļas ievadā Gatis Jagmins ar tālmetienu vēl panāca mīnus 12, bet tas arī bija mazākais deficīts cīņas turpinājumā.

Īpaši nokautējošs viesiem izvērtās cīņas trešais nogrieznis, kad grobiņnieki sešas minūtes palika bez punktiem, bet laukuma saimnieki ar 21:0 izrāvienu noņēma visas šaubas par uzvarētāju šajā duelī.

Mājinieki spēles gaitā izpildīja 44 soda metienus, bet mūsējie vien desmit reizes stājās uz soda metienu līnijas.

Rezultatīvākais viesu sastāvā ar 22 punktiem un 9 atlēkušajām bumbām bija Kristaps Miglinieks.

Rietumu zonas turnīra tabulā grobiņnieki ar divām uzvarām desmit cīņās ieņem priekšpēdējo 10. vietu. 6. janvārī ”Grobiņa” savā laukumā sacentīsies ar BK ”Saldus”, kas atrodas sestajā pozīcijā.