Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

Individuāli karalisks sākums

26.09.2017 07:03

Vācijas sieviešu bundeslīgas jaunās sezonas pirmajā spēlē liepājnieces Sabīnes Niedolas pārstāvētais Zārluī klubs “Royals” izbraukumā 68:75 piekāpās “Herner TC” vienībai. Liepājniece šajā mačā guva 28 punktus.

2017./2018. gada sezonā Vācijas sieviešu Bundeslīgā startē 12 komandas, un līdz izslēgšanas spēlēm visas vienības aizvadīs divu apļu turnīru. Pirmajā kārtā Niedolas klubs spēkojās ar pagājušās sezonas ceturtdaļfinālā pārspēto Hernes vienību.

“Herner TC” basketbolistes jau līdz noslēdzošajai ceturtdaļai bija iekrājušas 16 punktu pārsvaru, un tikai spēles pēdējās 10 minūtēs “Royals” vienība samazināja rezultāta starpību. Zārluī komandu šajā spēlē iegāza vajā disciplīna, jo viešņas nopelnīja 27 komandas piezīmes un iekrāja 24 kļūdas.  Niedola šajā mačā laukumā pavadītajās 35 minūtēs realizēja 10 no 15 divpunktu metieniem un trāpīja visus 8 soda metienus. Vēl Sabīnes rēķinā 5 atlēkušās bumbas, 1 rezultatīva piespēle, 1 pārtverta bumba, 5 kļūdas un 4 piezīmes.