Pirmdiena, 6. maijs Didzis, Gaidis

Izmisuma metiens no zaudējuma neglāba

26.02.2008 17:10

0

Itālijas otrās spēcīgākās līgas čempionātā zaudējumu cietis liepājnieka Jāņa Porziņģa pārstāvētais klubs “Carmatic Pistoia”, kas izbraukumā ar 68:70 piekāpās ”Prima Veroli” basketbolistiem. Mūsējais šoreiz izcēlās ar 22 gūtiem punktiem. Spēles pirmajā pusē iniciatīva piederēja ”Carmatic” basketbolistiem, kuri pirmo puslaiku noslēdza savā labā ar 43:35.

Otrajā puslaikā mača scenārijs mainījās – ”Prima Veroli” spēlētājiem lielais pārtraukums nāca par labu, kuri pēc sekmīgas pakaļdzīšanās jau trešo ceturtdaļu noslēdza savā labā ar 59:53. Ceturtās ceturtdaļas izskaņā ”Carmatic” vēl bija iespējas izraut uzvaru, taču liepājnieka Jāņa Porziņģa raidītais tālmetiens savu mērķi nesasniedza.

Porziņģis spēli uzsāka pamatsastāvā un laukumā pavadītajās 36 minūtēs guva 22 punktus (2p. 7/10, 3p. 2/6, 1p. 2/3), izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, pieļāva četras kļūdas, kā arī četras reizes izprovocēja pretiniekus uz noteikumu pārkāpumu. Turnīra tabulā “Carmatic Pistoia” ar 12 uzvarām 20 spēlēs pašlaik ieņem sesto vietu.