Otrdiena, 7. maijs Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

Jānim Porziņģim piektais zaudējums

20.11.2007 16:54

0

Itālijas otrajā spēcīgākajā basketbola līgā zaudējumu cietis liepājnieka Jāņa Porziņģa pārstāvētais klubs “Carmatic Pistoia”, kas, spēlējot savā laukumā, nespēja uzveikt vienu no vājākajām turnīra komandām “Aget Service” – 75:81. Liepājas basketbola audzēknis atkal laukumā devās starta piecniekā, tomēr, kā jau tas šās sezonas sākumā pierādījies, mūsu basketbolista pārstāvētais klubs demonstrē visai nestabilu sniegumu.

Cīņas pirmās desmit minūtes aizritēja ar mājinieku nelielu pārsvaru – ceturtdaļa noslēdzās ar 24:21, taču turpinājumā, lai arī īpašu pārsvaru neizdevās iegūt ne vienai, ne otrai komandai, viesi laukumā darbojās maķenīt pārliecinošāk un mača galotnē nelielo handikapu prata nosargāt. Līdz ar to “Carmatic Pistoia” basketbolistiem šis bija piektais zaudējums astoņās aizvadītajās spēlēs. Tiesa, turnīra tabulā liepājnieka pārstāvētais klubs 16 komandu konkurencē joprojām saglabā devīto vietu. Arī šī spēle samērā veiksmīga bija Jānim Porziņģim, kurš laukumā pavadītajās 23 minūtēs guva 16 punktus, kas bija otrs labākais rādītājs komandā, turklāt mūsu basketbolists realizēja visus sešus divpunktu metienus, kā arī izcīnīja trīs atlēkušās bumbas.